PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
3. Valsts ģimnāziju spartakiāde

3. Valsts ģimnāziju spartakiāde notika Preiļu Valsts ģimnāzijā laikā no 2001.gada 11.maija līdz 12.maijam.

Daži apraksti no ģimnaziādes.


Volejbols jaunietēm
Mēs svinīgi "paziņojam", ka "Spartakiāde" ir sākusies! Ceram, ka gan šī pasākuma dalībnieki, gan treneri, gan organizētāji un gan līdzjutēji gūs lielu gandarījumu. Spēles ir sākušās! Volejbols! Kāds patīkams pārsteigums PVĢ meitenēm ir jaunas formas, ko, diemžēl, nevarētu teikt par DACVĢ, bet ne jau tērpi ir tas galvenais! Tālākā spēle, JVĢ pret RV1.Ģ. RV1.Ģ krīt, izlec, izšļūc pa visu zāli, tas ir uzvaras iegūšanas process, kas aizrauj ne tikai spēlētājus, bet arī skatītājus. Starp citu, F. Livmanis (PVĢ ķīmijas skolotājs) iemūžināja RV1.Ģ meitenes, pēc viņu pirmās spēles pirmā seta, ar savu bijušā sportista aci pamanījis potenciālās uzvarētājas vai vienkārši izskatīgas meitenes. Liekas, ka abus! Šīs dienas grandiozākā spēle bija PVĢ un RV1Ģ meitenes, volejbols. Intriga, daudzsološs cīniņš, lieliskas serves, gremdes, vārdu sakot, tas bija augstas klases volejbols, tādas meitenes noteikti gaida Latvijas volejbola izlasē - "Aiziet, meitenes!"


Volejbols jauniešiem
Sporta kluba "Cerība" zāle, kurā notiek volejbola spēles "A" apakšgrupā jauniešiem. Kā par brīnumu, atmosfēra te ir salīdzinoši mierīga. Kādam, kurš sevi nosaukt negribēja, apjautājos: "Kāda ir sajūta pirms spēles?" Viņš atbildēja: "Pagaidām sajūtu ir daudz. Pēc tam laikam būs viena no divām: vai uzvarētāja, vai zaudētāja." Pirmajā spēlē sacentās Sigulda ar Alūksni. Jā, cīņa diezgan sīva. 12:12, 12:13, 13:13, 14:13 utt. Līdzi juta daudzi, tomēr pamatīgu ovāciju nebija. Tā viņi sacentās, līdz uzvara bija Siguldas pusē. Otrie spēlē Cēsis un Viļaka. Viļakai neveicas šajā spēlē, taču es nespēju saskatīt, ka viņi par to īpaši bēdātos. Nē, viņi izskatījās tīri jauki. Un ko tomēr dara Cēsis? Šiem jauniešiem patīk ļoti mānīties - kā gremde, tā lec divatā. Nākošie sacenšas Viļaka un Sigulda. Sigulda, acīmredzot, ir tādi mierīgāki, lai gan Viļakai nepiekāpjas. Alūksne un Cēsis... Cēsis savā stilā - mānās. Ne tikai!!! Viņi vēl māk, atsitot bumbu, veidot gandrīz vai piruetes. Savukārt Alūksne jūtas tik brīvi, ka atļaujas pārtraukt spēli, lai sašņorētu kroseni. Tad - Viļaka un Alūksne. Hm, laikam jāsaka - Viļaka savā stilā. lai gan ... vajadzēja trīs setus, jo vienā Viļaka tomēr vinnēja. Cēsis un Sigulda. Nu, ko tur liegties, nav vērts - man Cēsis patīk. Laikam savus palēcienus un mānīšanos iepriekš iestudējuši. Domājams - tieši tāpēc arī viņiem ir visas uzvaras savās spēlēs. Pēc spēlēm kaut kā atradu to pašu puisi, kurš arī šoreiz negribēja atklāt ne to, kas ir, ne to, no kuriene ir. Es gribēju uzzināt, kāda tad šobrīd ir sajūta - vinnētāja vai zaudētāja. "Ne tas, ne tas. Man šķiet, ka nav ne uzvarētāju, ne zaudētāju. Ir tikai punkti. Īstie zaudētāji ir tie, kuriem par katru cenu jāuzvar."

Spraigā cīņa.
Dana Voronkina kā vienmēr nepārspējama. Skatītāji jūsmo un sit plaukstas. Preiļi spēlē pret Cēsīm. Dana droši metas pretinieku pūlī, burtiski izrauj bumbu un, “šķeļot gaisu”, smuki ielidina trīnīti. Ak, kāds prieks! Vēl noplīvo brūnās cirtas, smuka saspēle ar Edīti M., un kārtējais grozs ir mūsu! Cēsu atbalstītāji skaļi bļauj, bet velti – mūsējās atkal ir vadībā. “Hei! Tieneši, kas te galu galā notiek?” kārtējo reizi savu neapmierinātību izrāda cēsinieki, bet tikmēr mūsu delegācija mērķtiecīgi virzās groza virzienā. Ha! Neiztiek arī bez nelielām rupjībām, kad cēsinieki nu nekādi negrib izlaist bumbu no rokām un... "Tas ir sieviešu basketbols!" saka kāds garāmgājējs. Arī no tiesnešu puses skan: "Preiļi! Piezīmju norma!" Liekas , mūsējās ir pārāk aizrāvušās. Skatītāji pārdzīvo, jo rit pēdējas minūtes, direktors "svīst" par mūsējām, un līdzjutēja lauza rokas. "Laiks!" nobļaujas tiesnesis un Preiļi ir uzvarējuši.

Vieglatlētika.
Nu tagad ķersimies klāt vieglatlētikai. Tātad sākumā ir iesildīšanās - izteiktas favorītes ĀVĢ meitenes, tās bija iesildījušās, bet arī deju ritmiem vakara diskotēkai, kā nu kurš to dara: citi skrienot, citi dejojot stadionā - pietiek abām aktivitātēm. Žēl, ka nebija ar ko piefiksēt ĀVĢ meiteņu satriecošo gurnu deju - tā bija augstākā klase. Kā saka pašas meitenes: "Galvenais ir riktīgi iesildīties!" Skriešanai un sacensībām, kas notika ārā, laika apstākļi nebija piemēroti - bija baigais pretvējš, grūtāk sasniegt rekordus. Mairis Cibulis (PVĢ) ar satriecošo tērpu savaldzināja visas meitenes! Un rezultāts arī bija labs - pirmā vieta. Acīmredzot, meiteņu mīlestība un apbrīnas pilnie skatieni Mairim palīdzēja. Līdzjutēji, lai pavisam nenosaltu, iemācījušies ĀVĢ meiteņu deju soļus, iesildījās dejas ritmos, atbalstot savējos. Labākais līdzjutējs nominācijā "vieglatlētika - mans dzīves veids", protams, bija DJ Modulis, kurš rūpējās par mūzikas labskaņu un Raita Nikolajeva (PVĢ) uzvaru 3000 m. Lai arī DJ Moduļa atbalsta kliedzieni bija tik lieli, ka pārskandināja visus mazos Preiļus. Nu ja, tā jau vienmēr, liela brēka, maza vilna, Raitis Nikolajevs, diemžēl, uzvaru nespēja iegūt. Ar neapbruņotu aci vieglatlētikā vērojams PVĢ pārsvars! Malači - tā turpināt! Mēs par jums turējām īkšķus.


  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Rodrigo, Rauls
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster