PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
Vasaras nometne Slovākijā

Vasaras nometne Slovākijā

Projekta koordinatore: PVĢ angļu valodas skolotāja Anna Verza

Projekta darbības laiks: 2013. gada jūnijs 

Notikumu arhīvs

http://www.internationalvillage.eu

All the pictures can be seen on project’s facebook acoount
http://www.facebook.com/#!/pages/International-Village/166009460091944

Some videos can be seen on project’s  You Tube account
http://www.youtube.com/user/INTERNATIONAVILLAGE?feature=mhee
www.internationalvillage.eu

Starptautiskā angļu valodas nometne “International Village” Slovākijā 2013. gada 8. - 16. jūnijs
Dalībnieki:
Lauma Vibornā, Ieva Saulīte, Mikus Grigals, Agnese Mainule, Arta Katkeviča, Laura Vilcāne, Edgars Mičulis, Ērika Gribonika, Dairis Ābols, Agita Brikule, Dace Marhiļeviča, Lauma Gurgone.
PVĢ skolēnu grupu pavada skolotāja Anna Verza.

Šī gada 8. jūnijā 12 jaunieši no Preiļu Valsts ģimnāzijas devās ceļā uz Slovākiju. Pēc autobusā pavadītām stundām ieradāmies ilgi gaidītajā galamērķī-Stara Lubovna, kur norisinājās starptautiskā angļu valodas jauniešu nometne `International Village`.
Ar lielām somām un smaidiem sejās sveicinājām jauko nometnes koordinatoru Romānu un tad jau devāmies uz viesnīcas numuriņiem izkravāt mantas. Latvieši viesnīcā bija pirmie, uzzinājām, ka istabiņās būsim nevis ar latviešiem, bet gan ar citu valstu pārstāvi. Tā nu ar lielu nepacietību gaidījām katrs savu istabas biedru. Svētdienas vakarā, kad beidzot tika sagaidīti dalībnieki no Maķedonijas, Rumānijas, Polijas un Čehijas, tikām iepazīstināti ar nometnes pasniedzējiem, mērķiem, iespējām un noteikumiem.
Pirmdienas rīts iesākās ar brokastīm. Tad tikām dalīti grupās ar dalībniekiem no citām valstīm un devāmies uz nodarbībām. Pēc pusdienām bija iespēja piedalīties aktivitātēs pēc pašu izvēles: spēlēt angļu vai amerikāņu futbolu, regbiju, volejbolu, beisbolu, mācīties dejot, doties pārgājienā kalnos utt. Pateicoties šīm nodarbībām, iepazinām pārējos dalībniekus, pilnveidojām savas angļu valodas prasmes visas nedēļas garumā. Nodarbības vadīja atraktīvi pasniedzēji no ASV un Anglijas. Vakarā notika valstu prezentācijas, kur Latvija sevi pārstāvēja godam. Iepazinām pārējo dalībvalstu kultūru, tradīcijas un paražas. Dziedājām kopā gan latviešu, gan citu valstu dziesmas. Pēc prezentācijām bija iespēja arī ne tikai baudīt citu valstu kultūru ar acīm, bet arī izgaršot to.
Otrdien pēcpusdienā braucām uz Popradas akvaparku. Daži izmantoja izdevību un iepazinās ar pilsētu, protams, iegādājās dažādus suvenīrus un apskatīja lieliskos kalnus, kas ietver pilsētu.
Ceturtdien devāmies apskatīt Krakovu (Polijā). Uzzinājām ļoti interesantas lietas par šo pilsētu, nedaudz iedziļinājāmies tās vēsturē, apskatījām skaitās ēkas, iegādājāmies dažādus suvenīrus un baudījām fantastisko Krakovas atmosfēru.
Nodarbību laikā arī diskutējām par dažādām aktualitātēm Eiropā un vakarā jau notika draudzīga pasēdēšana pie ugunskura ar dažādām dziesmām un sarunām.
Kopumā šī nedēļa bija pozitīvu emociju pārpilna, ieguvām daudz jaunu draugu un domubiedru. Solījām neaizmirst viens otru, solījām noteikti sadūšoties un aizbraukt ciemos. Šī nedēļa noteikti bija viena no labākajām nedēļām mūsu dzīvēs. Un mēs to neaizmirsīsim. Grandiozi notikumi, kopīgi piedzīvojumi, fantastiskas emocijas, jauni draugi, milzīga pieredze un, protams, uzlabota angļu valoda - lūk, ko latviešu jaunieši pa šīm 7 dienām ieguvuši.
Milzum lielu `PALDIES!` sakām mūsu skolotājai Annai Verzai, kura mūs visu nedēļu atbalstīja.
Paldies Jurim Ertam, Jurim Kovaļevskim, šoferiem Vitālijam un Valērijam par atbalstu brauciena īstenošanā.
Agita Brikule, 3.HK


  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Ilma, Skaidris
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster