PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
Jaunā zvaigzne

"Jaunā zvaigzne"

Šī gada 1. februārī PVĢ notika konkurss "Jaunā Zvaigzne", kurā piedalījās ne tikai mūsu pašu skolas skolēni, bet arī ciemiņi no Krāslavas ģimnāzijas. Šī pasākuma pirmajā daļā bija koncerts, kurā uzstājās PVĢ koris un ansamblis un Krāslavas ģimnāzijas koris, ansamblis un saksofonisti. Bija patiešām liels prieks redzēt saksofona spēli tik profesionālā līmenī. Pasākuma otrajā daļā varējām dzirdēt dziedam tos, kuri bija pietiekami drosmīgi, lai spētu parādīt savu dziedātprasmi uz skatuves. Tika dziedātas R. Paula dziesmas, kas arī mūsdienās nav zaudējušas savu popularitāti. Katrs no dalībniekiem bija ar kaut ko īpašs, tādēļ katrs tika pie savas nominācijas:

    Antra no 2. h tika atzīta par visromantiskāko jauno zvaigzni,
    Egils no 3. k -
    Elza no 1. h - visemocionālākā,
    Līga no 2. b - visstarojošākā,
    Inga, Antra un Edgars no 3.h - vispārliecinošākie,
    2. h ansamblis - visatraktīvākie!

Varat lasīt arī dažus skolēnu un skolotāju komentārus par šo pasākumu:

Sk. Ilze : Ir izveidojusies koru sadarbība starp Preiļu un Krāslavas koriem. Tā turpinās jau 3. gadu. Bija patīkama atkalredzēšanās ar Krāslavas kori un tā diriģenti. Mūsu ciemiņi šogad mūs pārsteidza ar savu repertuāru, kurā bija diezgan daudz dziesmu latgaliešu valodā. Cerams, ka mūsu sadarbība turpināsies vēl ilgi, jo mums ir prieks redzēt un dzirdēt citu sniegumu un ,protams, arī parādīt sevi. Ceru, ka izklausījāmies un izskatījāmies labi! Vēlētos, lai arī pasākums "Jaunā zvaigzne" kļūtu par tradīciju, jo šis konkurss ļauj jauniešiem izpausties , varbūt atklāt vēl nevienam (varbūt pat sev ) nezināmu talanta šķautni. Visi konkursa dalībnieki bija cītīgi gatavojušies. Patīkamus mirkļus klausītājiem sagādāja Antra no 2.h ar savas balss dziļumu, Elza no 1.h ar smalkumu un mulsumu, Līga no 2.b, kā augstas balss īpašniece, Egils no 3.k ar atraisītību. Ļoti interesantu un emocijām bagātu koncerta daļu mums sniedza Krāslavas saksofonisti. Patīkami pārsteidza šo jauniešu muzikalitāte un profesionālais līmenis. Diemžēl daži mūsu skolēni koncerta laikā nespēja baudīt šo mūziku grūti izskaidrojamu iemeslu dēļ. Visumā man šis pasākums ļoti patika!

Liāna(3.h ):Es vēlreiz pārliecinājos, ka mūsu koris un sk. Ilze ir vislabākie! Paldies skolotājai par to, ka viņa prot radīt vienotības garu mūsu korī! Patīkami pārsteidza tas, ka mūsu skolēnu vidū ir tik daudz labu dziedātāju! Manuprāt šādus pasākumus vajadzētu rīkot biežāk, jo tajos atklājas jauni talanti!

Artis(2.a ):Ļoti labs pasākums. Patika tas, ka uzstājās daudzi cilvēki. Var redzēt, ka viņiem "ir iekšās". Vajadzētu domāt par dziedātāju karjerām. Patika kā dziedāja Elza. Tas nekas, ka sajauca vārdus, toties publikai bija jautri! Diezgan normāli bija arī Krāslavas saksofonisti!

Aivars un Andris V.(1.A ): Ļoti patika, kā spēlēja Krāslavas saksofonisti. Preiļu dziedātāji labi nodziedāja! Sevišķi mums patika, kā dziedāja Antra no 2. h.

Jānis(2.d) : Normāls pasākums, tikai Krāslavas koris mazliet par ilgu dziedāja! Mūsējie ,protams, bija labāki. Domāju, ka vajadzēja piedalīties vairāk zēniem! Vislabāk uzstājās Aleksandrs no 2.d ar dziesmu "Skola". Nebija īpaši pozitīvi tas, ka varēja dziedāt tikai R. Paula dziesmas. Ja varētu dziedāt arī citu komponistu dziesmas, droši vien būtu lielāks dalībnieku skaits. Vispār bija labs pasākums!

Alla (3.a ):Oriģināls pasākums! Nepatika tas, ka aparatūra nebija pietiekoši profesionāla, līdz ar to izpildījumam nebija īpaši laba kvalitāte. Koru uzstāšanās laikā uz skatuves bija brīva atmosfēra. Krāslavas kora diriģente jutās īpaši brīvi! Nepatika Krāslavas kora attieksme pret mūsu kora uzstāšanos. ( Daudzi krāslavieši gāja ārā no zāles, kad mūsu koris dziedāja. )Mani pārsteidza tas, ka atradās daudzas jaunās zvaigznītes, kuras bija tik drosmīgas, lai uzstātos. Prieks bija arī par to, ka visi konkursa dalībnieki bija konkurētspējīgi.
Vēlam veiksmi nākamgad!


  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Vanda, Veneranda, Venija
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster