3. Valsts ģimnāziju spartakiādes programma
11. maijs
Laiks | s/k "Cerība" | 1. pamatskola | PVĢ | Stadions |
11.00 14.00 | Volejbols (Z) - "A" | Volejbols (M) - "A",
"B" (divi laukumi) |
Volejbols (Z) - "B" | - |
14.15 16.30 | - | - | - | Vieglatlētika |
16.30 21.30 | - | Basketbols (Z) - "A", "B" (divi laukumi) |
Basketbols (M) - "A", "B" | - |
12. maijs
Laiks | s/k "Cerība" | 1. pamatskola | PVĢ |
9.00 10.00 | Volejbols (Z, M) - 7. - 8. vieta | Volejbols (Z) - 1/2 fināli | Volejbols (M) - 1/2 fināli |
10.00 11.00 | Volejbols (Z, M) - 5. - 6. vieta | Volejbols
(Z) - par 3. vietu Volejbols (Z) - fināls |
Volejbols
(M) - par 3. vietu Volejbols (M) - fināls |
11.00 12.00 | - | Basketbols (M) - pusfināli | |
12.00 13.00 | - | Basketbols (M, Z) - par 3.vietu | Basketbols (M) - 5. - 8. vieta |
13.00 - 14.00 | - | Basketbols (M, Z) - fināls | Basketbols (Z) - 5. - 8. vieta |
15.00 - noslēgums
Meitenes | Zēni | ||
A grupa | B grupa | A grupa | B grupa |
Rīga | Preiļi | Rīga | Cēsis |
Alūksne | Cēsis | Sigulda | Preiļi |
Āgenskalns | Viļaka | Āgenskalns | Alūksne |
Jēkabpils | - | Jēkabpils | Viļaka |
Laiks | Zēni (A, B) - P.1.P | Meitenes (A, B) - PVĢ |
16.30 | Sigulda - Āgenskalns | Rīga - Jēkabpils |
17.00 | Rīga - Jēkabpils | Alūksne - Āgenskalns |
17.30 | Preiļi - Alūksne | Cēsis - Viļaka |
18.00 | Cēsis - Viļaka | Alūksne - Jēkabpils |
18.30 | Sigulda - Jēkabpils | Rīga - Āgenskalns |
19.00 | Rīga - Āgenskalns | Preiļi - Viļaka |
19.30 | Preiļi - Viļaka | Āgenskalns - Jēkabpils |
20.00 | Cēsis - Alūksne | Rīga - Alūksne |
20.30 | Āgenskalns - Jēkabpils | Preiļi - Cēsis |
21.00 | Rīga - Sigulda | Alūksne - Viļaka (zēni) |
21.30 | Cēsis - Preiļi |
Meitenes | Zēni | ||
A grupa | B grupa | A grupa | B grupa |
Rīga | Sigulda | Cēsis | Rīga |
Preiļi | Āgenskalns | Sigulda | Preiļi |
Cēsis | Viļaka | Alūksne | Āgenskalns |
Jēkabpils | - | Viļaka | Jēkabpils |
Laiks | Zēni (A) - S/K "Cerība" | Zēni (B) - PVĢ | Meitenes (A) - P.1.P | Meitenes (B) - P.1.P |
11.00 | Sigulda - Alūksne | Preiļi - Āgenskalns | Preiļi - Cēsis | Āgenskalns - Viļaka |
11.30 | Cēsis - Viļaka | Rīga - Jēkabpils | Rīga - Jēkabpils | Sigulda - Viļaka |
12.00 | Sigulda - Viļaka | Preiļi - Jēkabpils | Preiļi - Jēkabpils | Sigulda - Āgenskalns |
12.30 | Cēsis - Alūksne | Rīga - Āgenskalns | Rīga - Cēsis | |
13.00 | Alūksne - Viļaka | Āgenskalns - Jēkabpils | Cēsis - Jēkabpils | |
13.30 | Cēsis - Sigulda | Rīga - Preiļi | Rīga - Preiļi |
11. maijā, 2. vidusskolas stadions
1415 -100 m priekšskrējiens (jaunieši)
tāllēšana (jaunieši)
augstlēkšana (jaunietes)
lodes grūšana (jaunietes)1440 - 100 m priekšskrējiens (jaunietes)
1510 - 1500 m finālskrējiens (jaunietes)
1520 - 3000 m finālskrējiens (jaunieši)
tāllekšana (jaunietes)
augstlēkšana (jaunieši)
lodes grūšana (jaunieši)1540 - 100 m skrējiens fināls (jaunieši)
1545 - 100 m skrējiens - fināls (jaunietes)
1550 - 400 m finālskrējiens (jaunietes)
1610 - 400 m finālskrējiens (jaunieši)
1620 - 4 x pusaplis stafete (jaunieši)
1630 - 4 x pusaplis stafete (jaunietes)