PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
3.Valsts ģimnāziju spartakiāde - vieglatlētikas protokoli jaunietēm

3.VALSTS ĢIMNĀZIJU SPARTAKIĀDES PROGRAMMA UN REZULTĀTI

Basketbola  rezultāti Volejbola rezultāti Vieglatlētikas rezultāti un protokoli JAUNIEŠIEM un JAUNIETĒM
Kopvērtējums

 VIEGLATLĒTIKAS PROTOKOLI - JAUNIETES

Lode | Augstlekšana | Tāllekšana | 100 m | 400 m | 1500 m | Stafete

LODE    atpakaļ

Nr.p.k. Uzvārds, vārds Dzimšanas gads Dalībnieka Nr. Ģimnāzija 1 2 3 4 5 Galīgais  rezultāts Vieta Punkti
1 Malnača Edīte 1983. 45 Preiļu 8,32 8,58 8,78 8,48   8,78 1 17
2 Naumova Gita 1982. 83 Jēkabpils 7,66 8,24 7,84 7,82   8,24 2 15
3 Avota Laura 1983 57 Siguldas 7,72 8,12 7,62 7,84   8,12 3 14
4 Kļaviņa Lelde 1984 66 Rīgas 8,04 7,86 7,98 7,98   8,04 4 13
5 Bērziņa Madara 1984 62 Rīgas 7,28 7,04 7,46 x   7,46 5 12
6 Jukāme Lelde 1983 38 Cēsu 7,34 6,53 7,28 7,28   7,34 6 11
7 Fokerote Ance 1984 37 Cēsu 7,32 6,72 7,08 6,92   7,32 7 10
8 Makarova D. 1983 73 Viļakas 6,92 6,72 7,00 7,16   7,16 8 9
9 Vilistere Dana 1984 15 Āgenskalna 6,78         6,78 9 8
10 Kokoreviča L. 1983 72 Viļakas 6,52         6,52 10 7
11 Bruzgule Laura 1983 81 Jēkabpils 6,44         6,44 11 6
12 Mitrofanova Inga 1984 24 Alūksnes 6,26         6,24 12 5
13 Grigorjeva Laura 1984 16 Āgenskalna 5,98         5,98 13 4

 

AUGSTLĒKŠANA     atpakaļ

Nr.p.k. Uzvārds, vārds Dzimšanas gads Dalībnieka Nr. Ģimnāzija 115 120 125 130 135 140 145 150 155 160 165 Rezultāts Vieta Punkti
1 Babre Inga 1985 401 Preiļu (ā.k.)             0     - - - 0     0     0     0     x x 0 x x x 1,60   ā.k.
2 Liniņa Zane 1984 42 Preiļu             0     - - - 0     0     x 0   0     x x 0 x x x 1,60 1 17
3 Timermane Elīna 1984 35 Cēsu   0   0     0     x 0   0     x 0   x x x                   1,45 2 15
4 Piziča Baiba 1983 64 Rīgas       x 0   0     0     x 0   x x 0 x x x                   1,45 3 14
5 Nenišķe Līva 1985 85 Jēkabpils             x 0   x x 0 x x 0 x x x                         1,40 4 13
6 Berezovska Justīne 1984 36 Cēsu   0   0     0     x 0   x x x                               1,35 5 12
7 Puida Agrita 1984 82 Jēkabpils   0   0     x 0   x 0   x x x                               1,35 6 11
8 Lapiņa Agnese 1984 17 Āgenskalna 0 0   0     0     x x x                                     1,30 7 10
9 Caica Maija 1983 52 Siguldas   0   0     x 0   x x x                                     1,30 8 9
10 Poška Kristīne 1984 53 Siguldas   0   0     x x x                                           1,25 9 8
11 Šķirta Igors 1988 402 Preiļu (ā.k.)             0     0     x x 0 x x 0 x x x                   1,45   ā.k.

TĀLLĒKŠANA     atpakaļ

Nr.p.k. Uzvārds, vārds Dzimšanas gads Dalībnieka Nr. Ģimnāzija 1 2 3 4 5 6 Galīgais  rezultāts Vieta Punkti
1 Prikule Elīna 1984 44 Preiļu 5,12 x 4,74 5,00 4,95 5,13 5,13 1 17
2 Arāja Anija 1985 60 Rīgas 5,04 x x x 5,04 4,98 5,04 2 15
3 Šņepste Sabīne 1985 402 Preiļu 4,75 4,91 3,37       4,91   ā.k.
4 Liniņa Daira 1984 43 Preiļu 4,80 4,85 4,91 4,89 x 4,79 4,91 3 14
5 Rozenova Linda 1983 30 Cēsu 4,30 4,53 4,58 4,79 4,46 x 4,79 4 13
7 Tutāne Laine 1982 51 Siguldas 4,25 4,59 4,47 x 4,61 x 4,61 5 12
8 Dreimane Santa 1985 32 Cēsu 4,33 4,47 4,24 - - - 4,47 6 11
9 Berezovska Justīne 1984 36 Cēsu 3,92 4,24 3,91       4,24   ā.k.
6 Lukša Lelde 1984 86 Jēkabpils 3,37 x 4,23 4,20 x x 4,23 7 10
10 Nenišķe Līva 1985 85 Jēkabpils 3,81 3,95 4,20 4,02 4,09 4,19 4,20 8 9
11 Berķe Ieva 1984 55 Siguldas x 3,59 4,09       4,09 9 8
12 Dupuža Sigita 1983 21 Alūksne 4,04 x 3,81       4,04 10 7
13  Zubkova Juta 1983 11 Āgenskalna 3,69 3,76 3,93       3,93 11 6
14 Kokoreviča L. 1983 72 Viļakas 3,58 3,14 3,67       3,67 12 5
15 Locāne A. 1984 71 Viļakas x 3,41 3,27       3,41 13 4

 

100 METRI     atpakaļ

                    Laika      atzīmes      
Nr.p.k. Uzvārds, vārds Dzimšanas gads Dalībnieka Nr. Ģimnāzija 1 2 3 rezultāts fināls Vieta Punkti
1 Prikule Elīna 1984 44 Preiļu       13,0 12,7 1 17
2 Arāja Anija 1985 60 Rīgas       13,2 13,2 2 15
3 Šņepste Sabīne 1985 402 Preiļu (ā.k.)       13,3     ā.k.
4 Liniņa Daira 1984 43 Preiļu       13,4 13,3 3 14
5 Rozenova Linda 1983 30 Cēsu       13,6 14,7 4 13
6 Treija Lāsma 1985 20 Alūksnes       13,8   5 12
7 Sparāne Daiga 1986 403 Preiļu (ā.k.)       14,1     ā.k.
8 Bizūne Krista   56 Siguldas       14,2   6 11
9 Zubkova Juta 1983 11 Āgenskalna       14,3   7-8 9,5
10 Hermane Aija   65 Rīgas       14,3   7-8 9,5
11 Lukša Lelde 1984 86 Jēkabpils       14,5   9-11 7
12 Meldere Vineta 1984 87 Jēkabpils       14,5   9-11 7
13 Berķe Ieva 1984 55 Siguldas       14,5   9-11 7
14 Tīmaškova Dana 1986 31 Cēsu       14,7   12 5
15 Salmiņa Elīna   12 Āgenskalna       15,3   13 4
16 Dukaļska I.   70 Viļakas       17,1   14 3

 

400 METRI     atpakaļ

                    Laika      atzīmes      
Nr.p.k. Uzvārds, vārds Dzimšanas gads Dalībnieka Nr. Ģimnāzija 1 2 3 rezultāts fināls Vieta Piezīmes
1 Liniņa Zane 1984 42 Preiļu       1,00,4   1 17
2 Trieja Lāsma 1985 20 Alūksnes       1,02,5   2 15
3 Dreimane Santa 1985 32 Cēsu       1,05,3   3 14
4 Karčevska Anita 1982 41 Preiļu       1,05,8   4 13
5 Kadiķe Agnese   14 Āgenskalns       1,06,5   5 12
6 Sparāne Daiga 1986 403 Preiļu       1,07,2     ā.k.
7 Naumova Gita 1982 83 Jēkabpils       1,08,0   6-7 10,5
8 Timaškova Dana 1986 31 Cēsu       1,08,0   6-7 10,5
9 Pošķa Kristīne 1984 53 Siguldas       1,09,6   8 9
10 Andžāne Elīna   58 Siguldas       1,14,9   9 8
11 Ščerbova Sigita   61 Rīgas       1,24,3   10 7
12 Abramova J.   77 Viļakas       1,25,9   11 6
13 Žagare Zane   74 Viļakas       1,32,5   12 5

 

1500 METRI     atpakaļ

                    Laika      atzīmes      
Nr.p.k. Uzvārds, vārds Dzimšanas gads Dalībnieka Nr. Ģimnāzija 1 2 3 rezultāts fināls Vieta Punkti
1 Karčevska Anita 1982 41 Preiļu       4,56,2   1 17
2 Bramane Līga 1986 402 Preiļu       5,08,4     ā.k.
3 Madelāne Inga 1985 46 Preiļu       5,21,8   2 15
4 Brālīte Irēna 1983 84 Jēkabpils       5,26,0   3 14
5 Kalniņa Inese   54 Siguldas       5,34,0   4 13
6 Meldere Vineta 1984 87 Jēkabpils       5,53,0   5 12
7 Veipāne Līva 1983 34 Cēsu       5,56,0   6 11
8 Grīnberga Margita 1983 22 Alūksnes       6,13,0   7 10
9 Pētersone Ieva 1982 33 Cēsu       6,17,0   8 9
10 Plikēna Linda   14 Āgenskalna       6,19,0   9 8
11 Puķīte Ilze   67 Rīgas       6,28,0   10 7
12 Žagare L.   74 Viļakas       7,13,0   11 6

STAFETE     atpakaļ

 

                    Laika      atzīmes      
Nr.p.k. Uzvārds, vārds Dzimšanas gads Dalībnieka Nr. Ģimnāzija 1 2 3 rezultāts fināls Vieta Punkti
1 Karčevska Anita 1982 4 Preiļi       1,07,3   1 34
2 Liniņa Zane 1984 4                
3 Liniņa Daira 1984 4                
4 Prikule Elīna 1984 4                
5 Puida Agrita 1984 8 Jēkabpils       1,12,1   2 30
6 Naumova Gita 1982 8                
7 Brālīte Irēna 1983 8                
8 Meldere Vineta 1984 8                
9 Rozeneva Linda   3 Cēsu       1,13,1   3 28
10 Timaškova Dana   3                
11 Dreimane Santa   3                
12 Berezovska Justīne   3                
13 Tutāne Laine   5 Siguldas       1,14,1   4 26
14 Poška Kristīne   5                
15 Berķe Ieva   5                
16 Bizūne Krista   5                
17 Zubkova Juta   1 Āgenskalna       1,14,3   5 24
18 Salmiņa Elīna   1                
19 Kadiķa Agnese   1                
20 Urkēviča Laura   1                
21 Arāja Anija   6 Rīgas       1,14,8   6 22
22 Puķīte Ilze   6                
23 Hermane Aija   6                
24 Ščerbova Sigita   6                
25 Treija Lāsma 1985 2 Alūksnes       1,17,2   7 20
26 Dupuža Sigita 1983 2                
27 Grīnberga Margarita   2                
28 Vilcāne Zane   2                
29 Kokoreviča L.   7 Viļakas       1,25,2   8 18
30 Abramova J.   7                
31 Dukaļska I.   7                
32 Locāne A.   7                

  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster