PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
3.Valsts ģimnāziju spartakiāde - vieglatlētikas protokoli jauniešiem

3.VALSTS ĢIMNĀZIJU SPARTAKIĀDES PROGRAMMA UN REZULTĀTI

Basketbola  rezultāti Volejbola rezultāti Vieglatlētikas rezultāti un protokoli JAUNIEŠIEM un JAUNIETĒM
Kopvērtējums

 VIEGLATLĒTIKAS PROTOKOLI - JAUNIEŠI

Lode | Augstlekšana | Tāllekšana | 100 m | 400 m | 3000 m | Stafete

LODE    atpakaļ

Nr.p.k. Uzvārds, vārds Dzimšanas gads Dalībnieka Nr. Ģimnāzija 1 2 3 4 5 Galīgais  rezultāts Vieta Punkti
Čudorāns Gints 1983 32 Cēsu 10,98 10,54 10,10 11,14   11,14

1

17
Ivbulis Aivis

1984

84 Jēkabpils 10,68

10,56

10,46

9,84

  10,68

2

15
Freimanis Mārtiņš

1984

35 Cēsis 11,14 - - -   11,14   ā.k.
Lazdiņš Jānis 1982 37 Cēsu 10,28 10,16 10,42 8,72   10,42 3 14
Leitāns Aigars 1983 53 Siguldas 9,64 9,34 9,84 10,02   10,02 4 13
Piļeckis Andrejs 1983 72 Viļaka 9,58 9,14 x x   9,58 5 12
Šņepsts Arvīds 1983 45 Preiļi 9,26 9,56 9,52 8,96   9,56 6 11
Daleckis Jānis 1984 30 Cēsu 11,14 - - -   9,36   ā.k.
Teicāns Gatis 1983 83 Jēkabpils 9,22 9,28 8,56 9,08   9,28 7 10
Jesko Žanis 1983 46 Preiļi 8,82         8,82 8 9
Ņikiforovs Sergejs 1984 47 Preiļi 8,80         8,80   ā.k.
Žagars Andris 1982 73 Viļaka 8,46         8,46 9 8
Retējums Jānis 1983 61 Rīgas 8,26         8,26 10 7
Petrovs Edmunds 1982 18 Āgenskalna 8,16         8,16 11 6
Blūmiņš Artūrs 1983 57 Siguldas 7,52         7,52 12 5

AUGSTLĒKŠANA    atpakaļ

Nr.p.k. Uzvārds, vārds Dzimšanas gads Dalībnieka Nr. Ģimnāzija  

1,40

1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90 1,95 1,97 2,00 Rezultāts Vieta Piezīmes
1 Miglāns Intars 1982 402 Preiļi                                           0     0     0     0     0     x x 0 x x x 1,97   ā.k.
2 Ludāns Jānis 1983 45 Preiļi                         0     0     x 0   0     0     0     x x x                   1,85 1 17
3 Bunderis Armīns 1984 21 Alūksne                   0     0     0     0     x x 0 0     x x x                         1,80 2 15
4 Vērsis Nauris 1985 22 Alūksne                   0     0     0     0     0     x x x                               1,75 3 14
5 Reinikovs 1984 60 Rīga 0     0     0     0     x 0   0     x x x                                           1,65   ā.k.
6 Znotiņš Raivis 1982 46 Preiļi x 0   0     0     0     0     x 0   x x x                                           1,65 4 13
7 Zāģeris Andris 1983 55 Sigulda       0     0     0     x 0   x 0   x x x                                           1,65 5 12
8 Pizičs Jānis 1985 64 Rīga             0     0     x x 0 x 0   x x x                                           1,65 6 11
9 Kalniņš Māris 1984 39 Cēsis 0     0     0     0     0     x x x                                                 1,60   ā.k.
10 Kalniņš Sandis 1982 38 Cēsis 0     0     0     0     x 0   x x x                                                 1,60   ā.k.
11 Vilcāns Mārtiņš 1986 404 Preiļu 0     0     0     0     x x 0 x x x                                                 1,60   ā.k.
12 Germanis Edgars 1985 89 Jēkabpils 0     0     x x 0 0     x x x                                                       1,55 7 10
13 Salmiņš Kaspars 1982 36 Cēsis       0     0     x x x                                                             1,50 8 9
14 Baltiņš Dāvis 1985 85 Jēkabpils 0     0     x 0   x x x                                                             1,50 9 8
15 Rezgalis Kaspars   71 Viļaka 0     x 0   x x x                                                                   1,45 10 7
16 Bogdanovs Viktors 1981 11 Āgenskalna x x x                                                                               b/rez 11 6

TĀLLĒKŠANA    atpakļ

Nr.p.k. Uzvārds, vārds Dzimšanas gads Dalībnieka Nr. Ģimnāzija 1 2 3 4 5 6 Galīgais  rezultāts Vieta Punkti
1 Arājs Henrijs 1984 63 Rīga x 6,11 x 6,23 6,44 6,41 6,44 1 17
2 Bārdiņš Gatis 1982 31 Cēsu 5,34 5,38 5,74 5,44 5,41 5,79 5,79 2 15
3 Zīmelis Jānis 1982 43 Preiļu 5,57 5,75 5,77 5,53 5,71 5,41 5,77 3 14
4 Agafonovs Konstantīns 1983 44 Preiļu 5,55 5,61 x x 5,75 5,69 5,75 4 13
5 Bulderis Armins 1984 21 Alūksnes 5,68 5,45 5,68 5,62 5,60 5,74 5,74 5 12
6 Abizārs Ģirts 1983 83 Jēkabpils 5,48 5,51 5,57 - 5,74 - 5,74 6 11
7 Reinikovs Mikus 1984 60 Rīga 5,12 x 5,68 5,40 5,46 x 5,68 7 10
8 Kalniņš Zigmārs 1984 54 Siguldas 5,42 5,46 5,17 5,27 5,25 5,46 5,46 8 9
9 Spule Jānis 1985 87 Jēkabpils x 5,44 5,32       5,44 9 8
10 Jurgelāns Jānis 1984 50 Siguldas 4,28 x 5,37       5,37 10 7
11 Locāns A. 1982 74 Viļakas 4,70 x 5,23       5,23 11 6
12 Šafars Andrejs   13 Āgenskalna x x 5,00       5,00 12 5
13 Petrovs Edmunds   18 Āgenskalna 4,91 5,00 4,82       5,00 13 4
14 Greidāns Jānis   406 Preiļu 4,66 4,87 4,52       4,87   ā.k.
15 Daļeckis Jānis 1984 30 Cēsu 4,33 4,19 4,51       4,51 14 3
16 Jekimovs Vitālijs 1986 401 Preiļu x x x       b/rez   ā.k.

100 METRI    atpakaļ

 

                    Laika      atzīmes      
Nr.p.k. Uzvārds, vārds Dzimšanas gads Dalībnieka Nr. Ģimnāzija 1 2 3 rezultāts fināls Vieta Piezīmes
1 Cibulis Mairis 1984 41 Preiļu       11,6 11,4 1 17
2 Arājs Henrijs 1984 63 Rīgas       11,6 11,6 2 15
3 Niķiforovs Juris 1983 42 Preiļu       11,9 11,7 3 14
4 Rozītis Klāvs 1984 31 Cēsu       12,1 12,4 4 13
5 Freimanis Mārtiņš 1984 35 Cēsu       12,1     ā.k.
6 Jekimovs Vitālijs 1986 401 Preiļu       12,2     ā.k.
7 Baltiņš Dāvis 1985 85 Jēkabpils       12,4   5 12
8 Jurgelāns Jānis 1984 58 Siguldas       12,5   6 11
9 Ivbulis Aivis 1984 84 Jēkabpils       12,6   7-8 9,5
10 Kristkalns Andris 1983 24 Alūksnes       12,6   7-8 9,5
11 Piskunovs Andrejs   47 Preiļu       12,7     ā.k.
12 Broks Kristaps 1982 30 Cēsu       12,8   9 8
13 Pizičs Jānis 1985 64 Rīgas       13,0   10 7
14 Šilovs Uldis   51 Siguldas       13,1   11 6
15 Andrejevs Kaspars   405 Preiļu       13,2     ā.k.
16 Bogdanovs Viktors   11 Āgenskalna       13,3   12 5
17 Rezgalis K.   71 Viļakas       13,9   13 4
18 Tumševics Zigmunds 1984 20 Alūksnes       14,1   14 3

400 METRI    atpakļ

                    Laika      atzīmes      
Nr.p.k. Uzvārds, vārds Dzimšanas gads Dalībnieka Nr. Ģimnāzija 1 2 3 rezultāts fināls Vieta Piezīmes
1 Nikiforovs Juris   42 Preiļu       0,52,3   1 17
2 Spule Jānis 1985 87 Jēkabpils       0,52,9   2 15
3 Rozītis Klāvs 1984 31 Cēsu       0,54,5   3 14
4 Znotiņš Raivis   46 Preiļu       0,54,8     ā.k.
5 Ilenārs Alvis 1983 88 Jēkabpils       0,55,5   4 13
6 Šafars Andrejs   13 Āgenskalna       0,55,8   5 12
7 Agafonovs Konst.   44 Preiļu       0,55,9   6 11
8 Rozītis Reinis 1986 33 Cēsu       0,56,4   7 10
9 Kalniņš Zigmārs   54 Siguldas       0,57,8   8 9
10 Retējums Jānis   61 Rīgas       0,58,8   9 8
11 Puķītis Gunārs   14 Āgenskalna       0,59,3   10 7
12 Blūmiņš Artūrs   57 Siguldas       0,59,4   11 6
13 Kokorevičs R.   77 Viļaka       1,02,7   12 5
14 Caune Edgars   407 Preiļu       1,05,5     ā.k.

3000 METRI    atpakļ

                    Laika      atzīmes      
Nr.p.k. Uzvārds, vārds Dzimšanas gads Dalībnieka Nr. Ģimnāzija 1 2 3 rezultāts fināls Vieta Punkti
1 Vītoliņš Aigars   62 Rīgas       09,34,8   1 17
2 Repša Lauris   41 Preiļu       09,37,5   2 15
3 Purviņš Andis 1984 82 Jēkabpils       09,37,9   3 14
4 Sproģis Jevģēnijs 1983 32 Cēsu       09,47,0   4 13
5 Bravackis Uldis 1986 403 Preiļu       09,48,9     ā.k.
6 Rencis Oskars 1983 34 Cēsu       09,49,0   5 12
7 Jaudzems Kristaps   15 Āgenskalna       09,50,6   6 11
8 Strazds Viesturs 1983 23 Alūksnes       09,50,9   7 10
9 Ugriks Vairis 1983 81 Jēkabpils       09,53,0   8 9
10 Nikolajevs Raitis 1983 43 Preiļu       09,58,0     ā.k.
11 Kažemāks Kaspars   42 Preiļu       10,05,0   9 8
12 Broks Kristaps 1982 30 Cēsu       10,12,0     ā.k.
13 Rozītis Reinis 1986 33 Cēsu       10,16,0     ā.k.
14 Meirāns Armands   56 Siguldas       10,31,0   10 7
15 Grigals Nauris   44 Preiļu       10,40,0     ā.k.
16 Peipiņš A.   75 Viļakas       12,18,0   11 6

STAFETE    atpakaļ

                    Laika      atzīmes    
Nr.p.k. Uzvārds, vārds Dzimšanas gads Dalībnieka Nr. Ģimnāzija 1 2 3 rezultāts  

Vieta

Punkti
1 Reinikovs Mikus   6 Rīgas       1,01,2   1 34
2 Arājs Henrijs   6 Rīgas              
3 Pizičs Jānis   6 Rīgas              
4 Retējums Jānis   6 Rīgas              
17 Teicāns Gatis   8 Jēkabpils       1,02,0   2 30
18 Ibulis Aivis   8 Jēkabpils              
19 Baptiņš Dāvis   8 Jēkabpils              
20 Abizārs Ģirts   8 Jēkabpils              
5 Cibulis Mairis   4 Preiļu       1,02,3   3-5 26
6 Nikiforovs Juris   4 Preiļu              
7 Zīmelis Jānis   4 Preiļu              
8 Agafonovs Konst.   4 Preiļu              
21 Šilovs Uldis   5 Siguldas       1,02,3   3-5 26
22 Dukurs Martins   5 Siguldas              
23 Leitāns Aigars   5 Siguldas              
24 Kalniņš Zigmārs   5 Siguldas              
29 Rozītis Klāvs   3 Cēsu       1,02,3   3-5 26
30 Rozītis Reinis   3 Cēsu              
31 Freimanis Mārtins   3 Cēsu              
32 Lezdiņš Jānis   3 Cēsu              
25 Tumševids Zigmunds   2 Alūksnes       1,04,0   6 22
26 Strazds Viesturs   2 Alūksnes              
27 Bulderis Avīds   2 Alūksnes              
28 Kristkalns Andris   2 Alūksnes              
13 Bogdanovs Viktors   1 Āgenskalna       1,06,2   7 20
14 Parfirjevs Aleksandrs   1 Āgenskalna              
15 Šafars Andrejs   1 Āgenskalna              
16 Puķītis Gunārs   1 Āgenskalna              
9 Locāns A.   7 Viļakas       1,09,3   8 18
10 Rezgalis K.   7 Viļakas              
11 Macāns K.   7 Viļakas              
12 Pavlovs I.   7 Viļakas              

  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Daina, Dainis, Dainida
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster