PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
3.valsts ģimnāziju spartakiāde

3. Valsts ģimnāziju spartakiādes programma

11. maijs

Laiks s/k "Cerība" 1. pamatskola PVĢ Stadions
11.00 – 14.00 Volejbols (Z) - "A" Volejbols (M) - "A", "B"
(divi laukumi)
Volejbols (Z) - "B" -
14.15 – 16.30 - - - Vieglatlētika
16.30 – 21.30 - Basketbols (Z) - "A", "B"
(divi laukumi)
Basketbols (M) - "A", "B" -

12. maijs

Laiks s/k "Cerība" 1. pamatskola PVĢ
9.00 – 10.00 Volejbols (Z, M) - 7. - 8. vieta Volejbols (Z) - 1/2 fināli Volejbols (M) - 1/2 fināli
10.00 – 11.00 Volejbols (Z, M) - 5. - 6. vieta Volejbols (Z) - par 3. vietu
Volejbols (Z) - fināls
Volejbols (M) - par 3. vietu
Volejbols (M) - fināls
11.00 – 12.00 - Basketbols (Z) - pusfināli Basketbols (M) - pusfināli
12.00 – 13.00 - Basketbols (M, Z) - par 3.vietu Basketbols (M) - 5. - 8. vieta
13.00 - 14.00 - Basketbols (M, Z) - fināls Basketbols (Z) - 5. - 8. vieta

15.00 - noslēgums

BASKETBOLS

Meitenes Zēni
A grupa B grupa A grupa B grupa
Rīga Preiļi Rīga Cēsis
Alūksne Cēsis Sigulda Preiļi
Āgenskalns Viļaka Āgenskalns Alūksne
Jēkabpils - Jēkabpils Viļaka

 

Laiks Zēni (A, B) - P.1.P Meitenes (A, B) - PVĢ
16.30 Sigulda - Āgenskalns Rīga - Jēkabpils
17.00 Rīga - Jēkabpils Alūksne - Āgenskalns
17.30 Preiļi - Alūksne Cēsis - Viļaka
18.00 Cēsis - Viļaka Alūksne - Jēkabpils
18.30 Sigulda - Jēkabpils Rīga - Āgenskalns
19.00 Rīga - Āgenskalns Preiļi - Viļaka
19.30 Preiļi - Viļaka Āgenskalns - Jēkabpils
20.00 Cēsis - Alūksne Rīga - Alūksne
20.30 Āgenskalns - Jēkabpils Preiļi - Cēsis
21.00 Rīga - Sigulda Alūksne - Viļaka (zēni)
21.30 Cēsis - Preiļi  

Meitenes Zēni
A grupa B grupa A grupa B grupa
Rīga Sigulda Cēsis Rīga
Preiļi Āgenskalns Sigulda Preiļi
Cēsis Viļaka Alūksne Āgenskalns
Jēkabpils - Viļaka Jēkabpils

 

Laiks Zēni (A) - S/K "Cerība" Zēni (B) - PVĢ Meitenes (A) - P.1.P Meitenes (B) - P.1.P
11.00 Sigulda - Alūksne Preiļi - Āgenskalns Preiļi - Cēsis Āgenskalns - Viļaka
11.30 Cēsis - Viļaka Rīga - Jēkabpils Rīga - Jēkabpils Sigulda - Viļaka
12.00 Sigulda - Viļaka Preiļi - Jēkabpils Preiļi - Jēkabpils Sigulda - Āgenskalns
12.30 Cēsis - Alūksne Rīga - Āgenskalns Rīga - Cēsis  
13.00 Alūksne - Viļaka Āgenskalns - Jēkabpils Cēsis - Jēkabpils  
13.30 Cēsis - Sigulda Rīga - Preiļi Rīga - Preiļi  

VIEGLATLĒTIKA

11. maijā, 2. vidusskolas stadions

1415 -100 m priekšskrējiens (jaunieši)
           tāllēšana (jaunieši)
           augstlēkšana (jaunietes)
           lodes grūšana (jaunietes)

1440 - 100 m priekšskrējiens (jaunietes)
1510
- 1500 m finālskrējiens (jaunietes)
1520
- 3000 m finālskrējiens (jaunieši)
           tāllekšana (jaunietes)
           augstlēkšana (jaunieši)
           lodes grūšana (jaunieši)

1540 - 100 m skrējiens – fināls (jaunieši)
1545
- 100 m skrējiens - fināls (jaunietes)
1550
- 400 m finālskrējiens (jaunietes)
1610
- 400 m finālskrējiens (jaunieši)
1620
- 4 x pusaplis stafete (jaunieši)
1630 - 4 x pusaplis stafete (jaunietes)


  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster