PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
Bilžu galerijas dzinējs

Preiļu rajona skolu skolēnu datorgrafikas zīmējumu konkurss 2006 (02.05.2006)

1. vieta - Riebiņu vidusskola, Līva Luriņa, 4. klase, "Tauriņu lidojums", Paint
2. vieta - Riebiņu vidusskola, Aija Vasiļevska, 4. klase, "Zaķi pļaviņā", Paint
3. vieta - Dravnieku pamatskola, Beāte Pudule, 3. klase, "Maza zaļa vardīte", Paint
Atzinība - Riebiņu vidusskola, Laura Golubeva, 4. klase, "Lapsu ģimene", Paint
Priekuļu pamatskola, Ērika Gribonika, 3. klase, "Mazais caluks dodas pasaule", Paint
Priekuļu pamatskola, Ērika Gribonika, 3. klase, "Zaķa sapnītis", Paint
Aizkalnes pamatskola, Diāna Kotāne, 2. klase, "Kaķis", Paint
Aizkalnes pamatskola, Gatis Saulišs, 2. klase, "Dzīvnieki", Paint
Dravnieku pamatskola, Evita Broka, 1. klase, "Pastaiga", Paint
Dravnieku pamatskola, Gunta Indāne, 3. klase, "Lāču ģimene", Paint
Dravnieku pamatskola, Liāna Cvetkova, 4. klase, "Kaķis", Paint
Jaunsilavas pamatskola, Aleksandrs Karpovs, 3. klase, "Mans kaķis", Paint
Jaunsilavas pamatskola, Dāniels Ancāns, 3. klase, "Džungļos", Paint
Jaunsilavas pamatskola, Egija Jēkabsone, 4. klase, "Pandas kokos", Paint
Jaunsilavas pamatskola, Kristiāns Slics, 3. klase, "Jautrie lāči", Paint
Jaunsilavas pamatskola, Matīss Zalāns, 3. klase, "Pērtiķi", Paint
Pelēču pamatskola, Arta Šņepste, 2. klase, "Varenie kaķi", Paint
Pelēču pamatskola, Mārtiņš Šņepsts, 2. klase, "Ūdens valstībā", Paint
Pelēču pamatskola, Zanda Zarāne, 3. klase, "Noķer mani", Paint
Rušonas pamatskola, Dana Fedotova, 2. klase, "Vāverīte ezi sauc, kur gan palicis mans draugs?", Paint
Rušonas pamatskola, Eva Kondavniece, 2. klase, "Delfīna piedzīvojumi", Paint
Rušonas pamatskola, Laura Reitāle, 3. klase, "Zaķi augļu dārzā", Paint
Rušonas pamatskola, Viktorija Mičule, 4. klase, "Zaķi Gelenovas parkā", Paint
Vārkavas pamatskola, Eglons Raudziņš, 3. klase, "Mana saimniecība", Paint
Vārkavas pamatskola, Elīna Cimbolineca, 4. klase, "Zirdziņi", Paint
Vārkavas pamatskola, Santa Anna Lutinska, 4. klase, "Zirgs", Paint
1. vieta - Preiļu 2. vidusskola, Jūlija Podskočija, 8. klase, "Neparastais sports", Paint
2. vieta - Sutru pamatskola, Santa Znotiņa, 8. klase, "Dejotāji", Paint
3. vieta - Aizkalnes pamatskola, Sandis Saulišs, 5. klase, "Sports", Paint
Atzinība - Jaunsilavas pamatskola, Armands Ancāns, 7. klase, "Esmu hokeja fans", Paint, Paint Shop Pro
Preiļu 1. pamatskola, Arturs Greidāns, 5. klase, "Šķēpmetējs", Paint
Preiļu 1. pamatskola, Arturs Ivanāns, 5. klase, "Augstlēcējs", Paint
Preiļu 1. pamatskola, Guntis Veigulis, 5. klase, "Slēpotājs", Paint
Preiļu 1. pamatskola, Jānis Stepiņš, 5. klase, "Diska metēji", Paint
Preiļu 1. pamatskola, Jūlija Jevdokimova, 5. klase, "Vieglatlēti", Paint
Preiļu 1. pamatskola, Sintija Erte, 5. klase, "Sportisti svētdienā", Paint
Preiļu 2. vidusskola, Andrejs Piskunovs, 5. klase, "Spēkavīrs", Paint
Preiļu 2. vidusskola, Jurijs Piskunovs, 6. klase, "Bokss", Paint
Sutru pamatskola, Artūrs Znotiņš, 8. klase, "Hokejs", Macromedia Flash"
Aizkalnes pamatskola, Jānis Kampāns, 6. klase, "Formulas", Paint
Jaunsilavas pamatskola, Ritvars Oļšauskas, 6. klase, "Formulas", Paint
Jaunsilavas pamatskola, Rolands Ancāns, 5. klase, "Straujais nobrauciens", Paint
Jaunsilavas pamatskola, Viesturs Romanovskis, 5. klase, "Slēpotāji", Paint
Līvānu 1. vidusskola, , . klase, "Milžu cīņa", Paint
Līvānu 1. vidusskola, Kristīne Lipiņa, . klase, ", Paint
Līvānu 1. vidusskola, Kristīne Lipiņa, . klase, ", Paint
Pelēču pamatskola, Andris Paškevičs, 9. klase, "Formulas", Paint
Pelēču pamatskola, Ieva Mainule, 9. klase, "Liesma", Paint
Pelēču pamatskola, Kristīne Šņepste, 5. klase, "Golfisti", Paint
Pelēču pamatskola, Māris Skuķis, 5. klase, "Nobrauciens", Paint
Preiļu 1. pamatskola, Edgars Brencis, 5. klase, "Svarcēlājs", Paint
Riebiņu vidusskola, Aija Šmukste, 5. klase, "Ritmikas dejotājas", Paint
Riebiņu vidusskola, Arina Rubļova, 5. klase, "Ritmikas dejotājas", Paint
Riebiņu vidusskola, Indra Kodore, 5. klase, "Krosa skrējēji", Paint
Riebiņu vidusskola, Oļegs Podskočevs, 5. klase, "Burātāji", Paint
Riebiņu vidusskola, Olga Kapustjonoka, 5. klase, "Burātāji", Paint
Riebiņu vidusskola, Viktorija Kabare , 5. klase, "Slēpotāji", Paint
Rušonas pamatskola, Aija Baško, 9. klase, "Bez sviedriem nav panākumu", Paint
Rušonas pamatskola, Andris Dzenis, 9. klase, "Sports", Paint
Rušonas pamatskola, Andris Kļavinskis, 9. klase, "Nakts vai diena", Paint
Rušonas pamatskola, Edžus Kaspars Mičulis, 5. klase, "Slēpošana", Paint
Rušonas pamatskola, Lauris Šņepsts, 8. klase, "Futbols", Paint
Vārkavas pamatskola, Anna Kivleniece, 6. klase, "Ūdens sports", Paint
Vārkavas pamatskola, Jānis Raudziņš, 8. klase, "Basis", Paint
Vārkavas pamatskola, Laura Plone, 5. klase, "Sports brīvajā laikā", Paint
Vārkavas vidusskola, Ilze Brakovska, 6. klase, "Sports", Paint
1. vieta - Līvānu 2. vidusskola, Diāna Volodkina , 11. klase, "Kontinenti", Photoshop un Paint
2. vieta - Līvānu 1. vidusskola, Līga Bernāne, 10. klase, "Kontinenti", Paint
3. vieta - Riebiņu vidusskola, Vita Vaivode, 10. klase, "Saulriets Āfrikas savannā jeb "Zeltītā etīde", Paint
Atzinība - Līvānu 1. vidusskola, Vineta Pakava, 10. klase, "Kontinenti", Paint
Preiļu Valsts ģimnāzija, Guna Ābele, 10. klase, "Kontinenti", Paint
Riebiņu vidusskola, Vita Vaivode, 10. klase, "Āzijas cunami jeb "Violetā rapsodija", Paint

  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Velta, Velda
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster