PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
Bilžu galerijas dzinējs

Universālā Priekšmeta (UVP) daudzfunkcionālais pielietojums (01.04.2005)

- Kuram gan dzīvē nav gadījies aizmirst mājās atslēgas un ļoti ļoti vēlēties ieiet kādā aizslēgtā dzīvoklī. Nebēdājiet, ja tas līdz šim nav izdevies- UVP ir varenākais durvju izgāžamais aparāts, kādu jebkad esat lietojuši!
- Kā jūs domājat- kurš ir vislabākais skursteņslauķis? Vai tas, kurš bezbailīgi staigā pa jumtiem? Nē! Tas, kura instrumentu komplektā ir UVP- vienīgais rīks, kas ideāli atbilst skursteņa formai!
- Ak, kā gribētos būt brīvam kā putnam gaisā! Jūsu brīvības ilgas pilnīgi un galīgi piepildīs UVP. Nebaidieties! Saviciniet UVP un lidojiet!
- Dažreiz strīdu var atrisināt tikai ar spēka pielietojumu. Ja vēlaties to izdarīt smalki un eleganti, turiet allaž pie rokas UVP paukošanās komplektu. Izaiciniet pretinieku visnegaidītākajā veidā un satrieciet viņu ar UVP!
- UVP drīz kļūs par jūsu mīļākajām apsildāmajām mājas čībām, kas vasarā noderēs kā pleznas, veltoties ūdens priekiem kaimiņu dīķī.
- UVP švammei nevar līdzināties neviena cita. Tā ir tik liela un parocīga! Turklāt ar UVP švammes kantaino malu un stūriem jūs aizsniegsiet tās vietas, ko līdz šim nekad nav izdevies nomazgāt.
- Vai siltos vasaras vakaros jums nav, ar ko iziet pastaigā? Lai vienmēr pie rokas ir UVP! Krāsaino, jautro papīra diegu saitiņā tas jums tecēs līdzi kā sunītis, lai kur jūs ietu! Bet naktī tas jums pieglaudīsies klāt kā kaķēns.
- Ja jums nav, ko ēst, jūs varat iedomāties, ka tas ir maize, bet mazie spilventiņi, ko saņemsiet komplektā, būs jūsu mazie iedomu cepumiņi!
- UVP ir arī nevainojams sniega dēlis! Tas lieliski turēsies pie kājām ar jautrajiem, krāsainajiem papīra diegiem, kurus pēc tam jūs varēsiet izmantot ekoloģiski tīrai siena fasēšanai savā nelielajām piemīlīgajā piemājas fermā!

  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Milija, Maiga
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster