PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
Panākumi mācību priekšmetu olimpiādēs
Preiļu Valsts ģimnāzija 2008./2009.m.g.

1. kursā 2008./2009.m.g.

Sergejs Luhmirins
– 3. vieta rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/

Inta Gribonika
- atzinība rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/
- 3. vieta rajona matemātikas olimpiādē /K. Tarasova/
- atzinība rajona skatuves runas  konkursā  /S. Kivko/

Laura Dreijere
- atzinība rajona fizikas olimpiādē /M. Lisova/
- 1. vieta rajona ķīmijas olimpiādē /V. Pastare/

Agnija Vaivode
- atzinība rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/
- 2. vieta rajona vizuālās mākslas olimpiādē /M. Abricka/
    
Jānis Kunakovs
- atzinība rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/

Anita Kundziņa
- atzinība rajona fizikas olimpiādē /M. Lisova/
- atzinība rajona ķīmijas olimpiādē /V. Pastare/

Ilona Kupre
- 2. vieta rajona ķīmijas olimpiādē /V. Pastare/

Ieva Ivanāne
- 3. vieta rajona ķīmijas olimpiādē /V. Pastare/

Artūrs Liepiņš
- atzinība rajona ķīmijas olimpiādē /F. Livmanis/
- 2. vieta rajona informātikas olimpiādē /J. Erts/

Kristīne Vjakse
- 2. vieta rajona matemātikas olimpiādē /K. Tarasova/

Līga Skutele
- 3. vieta rajona matemātikas olimpiādē /K. Tarasova/

Sanita Rusiņa
- atzinība rajona matemātikas olimpiādē /K. Tarasova/

Rūdolfs Liepnieks
– rajona Zinātniski pētniecisko darbu konkursa uzvarētājs  /Z. Juranča/

Mikus Ančevs   
- 2. vieta foto-radošo darbu vācu valodā konkursā „Fenster im Fenster” /V. Pīzele/



2. kursā 2008./2009.m.g.

Dace Barkeviča
- atzinība rajona bioloģijas olimpiādē /F. Livmanis/

Jānis Eglītis
- atzinība rajona biznesa ekonomisko pamatu olimpiādē /I. Teilāne/
- atzinība rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/
- 2. vieta rajona ģeogrāfijas olimpiādē /V. Caune/
- 1. vieta rajona matemātikas olimpiādē /I. Ivanova/
- atzinība valsts ģeogrāfijas olimpiādē /V. Caune/
    
Artūrs Znotiņš
- 2. vieta rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/
- 1. vieta rajona ķīmijas olimpiādē /V. Pastare/
- 1. vieta rajona informātikas olimpiādē /J. Erts/
- 2. vieta rajona vizuālās mākslas olimpiādē /M. Abricka/
- 1. vieta rajona matemātikas olimpiādē /I. Ivanova/
- 3.vieta Valsts informātikas olimpiādē /J. Erts/
- sekmīgākais eksperimentālais darbs Valsts ķīmijas olimpiādē /V. Pastare/
    
Mārīte Luriņa
- 3.vieta rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/

Aldis Melderis
- atzinība rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/

Juris Stikāns
- atzinība rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/

Mārīte Zīmele
- 3. vieta rajona vizuālās mākslas olimpiādē /M. Abricka/
- 2. vieta rajona kultūras vēstures olimpiādē /A. Svile/

Vitālijs Kabakovs
- rajona Zinātniski pētniecisko darbu konkursa uzvarētājs /E. Bleive/

Rita Tarasova
- atzinība rajona matemātikas olimpiādē /I. Ivanova/

Daiga Dolģe
- atzinība rajona latviešu valodas un literatūras olimpiādē /S. Kivko/
- 2. vieta rajona kultūras vēstures olimpiādē /A. Svile/

Lāsma Jakimova
- 3. vieta rajona kultūras vēstures olimpiādē /A. Svile/
- 3. vieta 4. atklātās vācu valodas kā 3.svešvalodas olimpiādē /A. Lazdāne/
- atzinība valsts kultūras vēstures olimpiādē /A. Svile/

Santa Znotiņa
- 3. vieta rajona kultūras vēstures olimpiādē /A. Svile/

Edmunds Strods
- 1. vieta rajona skatuves runas  konkursā  /S. Kivko/
- 1. vieta skatuves runas konkursā „Volyudzāns” (vidusskolas grupā) /S. Kivko/
- 1. vieta foto-radošo darbu vācu valodā konkursā „Fenster im Fenster” /A. Lazdāne/


3. kursā 2008./2009.m.g.

Lāsma Pauniņa
– 3. vieta rajona angļu valodas olimpiādē /N. Tihomirova/

Māris Magdalenoks
- 3. vieta rajona angļu valodas olimpiādē /A. Verza/
- 2. vieta rajona vēstures olimpiādē /N. Pīzele/
    
Sandra Semjonova
- atzinība rajona angļu valodas olimpiādē /A. Verza/

Zane Jaunromāne
- 1. vieta rajona bioloģijas olimpiādē /I.Gāga/
- 2. vieta rajona fizikas olimpiādē /M. Lisova/
- 3. vieta rajona ķīmijas olimpiādē /F. Livmanis/

Margrieta Pastare
- 1. vieta rajona vācu valodas olimpiādē /A. Lazdāne/

Lauma Lazdāne
- 3. vieta rajona vācu valodas olimpiādē /A. Lazdāne/
- 2. vieta rajona matemātikas olimpiādē /I. Ivanova/
- 2. vieta rajona latviešu valodas un literatūras olimpiādē /R. Pastare/
- 2. vieta foto-radošo darbu vācu valodā konkursā „Fenster im Fenster” /A. Lazdāne/

Deniss Kukulis
- 3. vieta rajona vācu valodas olimpiādē /A. Lazdāne/

Edgars Biezaitis
- 3. vieta rajona vācu valodas olimpiādē /A. Lazdāne/
- 3. vieta 4.atklātās vācu valodas kā 3. svešvalodas olimpiādē /A. Lazdāne/

Sanita Vilcāne
- 3. vieta rajona biznesa ekonomisko pamatu olimpiādē /Z. Juranča/

Ieva Pakere
- 1. vieta rajona ģeogrāfijas olimpiādē /V. Caune/
- 3. vieta rajona latviešu valodas un literatūras olimpiādē /R. Pastare/

Kaspars Rivars
- atzinība rajona biznesa ekonomisko pamatu olimpiādē /Z. Juranča/
- atzinība rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/
    
Dace Puncule
- 1. vieta un atzinība par mājas darbu rajona meiteņu mājsaimniecības olimpiādē /M. Abricka/
- 1. vieta rajona vizuālās mākslas olimpiādē /M. Abricka/

Māra Vilcāne
- atzinība rajona vēstures olimpiādē /N. Pīzele/
 
Oskars Pakers
- 1.vieta rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/
- 2. vieta rajona ķīmijas olimpiādē /V. Pastare/
- 1. vieta rajona matemātikas olimpiādē /I. Ivanova/
- 1. vieta Latgales novada olimpiādē lietišķajā informātikā „PASKĀLA RITENIS” /J. Erts/

Dagnija Brusa
- 1. vieta rajona ķīmijas olimpiādē /V. Pastare/
- 3. vieta rajona matemātikas olimpiādē /I. Ivanova/
- 1. vieta rajona latviešu valodas un literatūras olimpiādē /R. Pastare/
- 3. vieta 4. atklātās vācu valodas kā 3. svešvalodas olimpiādē /A. Lazdāne/

Artūrs Smirnovs
- 3. vieta rajona ķīmijas olimpiādē /V. Pastare/

Kristaps Ancāns
- 2. vieta rajona vizuālās mākslas olimpiādē /M. Abricka/

Vizma Mičule
- atzinība rajona latviešu valodas un literatūras olimpiādē /I. Patmalniece/
- 3. vieta 4. atklātās vācu valodas kā 3.svešvalodas  olimpiādē /A. Lazdāne/
- 1. vieta Latvijas studentu vortāla „STUDENTNET” domrakstu konkursā „Sports manā skolā un Latvijā 2008” /I. Patmalniece/

Zanda Kivleniece
- atzinība rajona matemātikas olimpiādē /I. Ivanova/
- rajona Zinātniski pētniecisko darbu konkursa uzvarētājs /V. Pastare/


Konkursi

Dienvidlatgales tradicionālās dziedāšanas konkursā „Dziesmu dziedu kāda bija”
1. pakāpes diploms - Marta Vaivode 2.A, Lāsma Mukāne 2.D
2. pakāpes diploms - Ingrīda Briška 1.D
3. pakāpes diploms - Astrīda Beča 2.A

Tradicionālās dziedāšanas konkursā „Dziesmu dziedu kāda bija”
2. pakāpes diploms un Dižās dziedātājas tituls Martai Vaivodei 2.A un Lāsmai Mukānei 2.D

J.Zāberam veltītajā zēnu vokālistu konkursā „Aiviekstes lakstīgalas”
1. pakāpes diploms rajona konkursā Mārim Saliniekam 1.D

1. pakāpes diploms Preiļu Valsts ģimnāzijas jauktajam korim Latvijas vispārējās izglītības iestāžu jaukto koru konkursā.
Kora dalībnieki:
1.D - Romanovska Ilga, Dreijere Laura, Perševica Ennija, Salinieks Māris, Urka Raivis, Kunakovs Jānis, Soldāne Marta, Vjakse Kristīne, Kupre Ilona, Briška Ingrīda.
1.A - Kirillova Jūlija
1.B - Gžibovskis Matīss, Bindare Patrīcija, Babjuka Diāna, Anfimova Naira
1.HK - Urtāne Katrīne, Rusiņa Agnese, Maļuhina Valērija, Usāne Sintija, Šņepste Marika, Savicka Sanita, Pauniņa Baiba, Ručevska Linda
2.A - Bojāre Ilze, Upeniece Sintija, Ludāne Ligita, Gžibovska Ilze, Livdāns Jānis, Utināns Sandis
2.HK - Plivda Gaidis, Daiga Doļģe, Kažemāka Zigrīda, Mazajeva Jekaterina, Džeriņa Olga, Usāne Evija, Liepiņa Līga, Dudareva Alise, Pelša Sarmīte, Jakimova Lāsma, Skobeļevs Sergejs
2.D - Mukāne Lāsma, Pelšs Valdis
3.A - Sporāne Ieva, Vilcāns Rihards
3.B - Siliņa Inta, Broka Agnese
3.D - Pakere Ieva, Pakers Oskars, Lindiša Daiga, Čača Iluta, Brusa Dagnija
3.KV - Vilcāne Māra, Livdāns Andis

1. pakāpes diploms Preiļu Valsts ģimnāzijas jauktajam vokālajam ansamblim Latvijas vispārējās izglītības iestāžu mazo muzikālo kolektīvu konkursā „Balsis”.
Ansambļa dalībnieki:
1.B - Gžibovskis Matīss
1.D - Perševica Ennija, Soldāne Marta, Salinieks Māris
2.A - Livdāns Jānis
2.HK - Skobeļevs Sergejs, Evija Usāne
2.D - Pelšs Valdis
3.B - Siliņa Inta
3.KV - Vilcāne Māra
3.D - Čača Iluta

1. pakāpes diploms Preiļu Valsts ģimnāzijas folkloras kopai „Rūtoj” gatavojoties starptautiskajam folkloras festivālam „Baltica- 2009”.
Kopas dalībnieki:
1.D - Kupre Ilona, Vjakse Kristīne, Dreijere Laura, Briška Ingrīda
1.HK - Usāne Sintija, Pauniņa Baiba
2.D - Mukāne Lāsma, Zagorska Guntra, Liepniece Ieva, Pelšs Valdis, Znotiņa Santa
2.HK - Kažemāka Zigrīda, Šņepste Rasma, Usāne Evija
2.A - Ludāne Ligita, Beča Astrīda, Vaivode Marta
3.A - Vilcāns Rihards
3.D - Pakers Oskars

1. pakāpes diploms konkursā `Balsis` jauktajam vokālajam ansamblim, solists Rihards Vilcāns, B grupā (popgrupas un solisti, kuri izmanto fonogrammas un skaņu pastiprinošās ierīces) soliste Evija Gončarova.



  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Aleksandrs, Doloresa
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster