PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
Panākumi mācību priekšmetu olimpiādēs
Preiļu Valsts ģimnāzija 2007./2008.m.g.

1. kursā 2007./2008.m.g.

Jānis Eglītis
- 3. vieta rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/
- 2. vieta rajona matemātikas olimpiādē /I. Ivanova/
- 2. vieta Latgales novada 4. atklātajā fizikas olimpiādē /E. Bleive/
- 3. vieta valsts matemātikas olimpiādē /I. Ivanova/

Artūrs Znotiņš
- atzinība rajona vizuālās mākslas olimpiādē /M. Abricka/
- 2. vieta rajona ķīmijas olimpiādē /V. Pastare/
- 1. vieta rajona informātikas olimpiādē /J. Erts/
- 1. vieta rajona matemātikas olimpiādē /I. Ivanova/
- 1. vieta rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/
- 3. vieta valsts matemātikas olimpiādē /I. Ivanova/
- atzinība valsts fizikas olimpiādē /E. Bleive/

Mārīte Zīmele
– atzinība rajona vizuālās mākslas olimpiādē /M. Abricka/

Rita Tarasova
– 3. vieta rajona matemātikas olimpiādē /I. Ivanova/

Mārīte Luriņa
- 2. vieta rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/
- atzinība Latgales novada 4. atklātajā fizikas olimpiādē /E. Bleive/

Guntra Zagorska
- 2. vieta rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/

Edmunds Strods
- 1. vieta publiskās runas konkursā /S. Kivko/
- 1. vieta rajona izteiksmīgās runas konkursā „Zvirbulis” /S. Kivko/
- 1. vieta novada izteiksmīgās runas konkursā „Zvirbulis” /S. Kivko/
- Valsts skatuves runas konkursa „Tu esi Latvija” laureāts /S. Kivko/


2. kurss 2007./2008.m.g.

Oskars Pakers
- 3. vieta rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/
- 1. vieta rajona matemātikas olimpiādē /I. Ivanova/
- 1. vieta rajona ķīmijas olimpiādē /V. Pastare/
- atzinība rajona datorātrrakstīšanas konkursā /J. Erts/
- 2. vieta Latgales novada lietišķās informātikas „Paskāla ritenis” olimpiādē /J.Erts/
- 2. vieta valsts fizikas olimpiādē /E. Bleive/

Dagnija Brusa
- 2. vieta rajona angļu valodas olimpiādē /skolotāja A. Verza/
- atzinība rajona matemātikas olimpiādē /I. Ivanova/
- 1. vieta rajona latviešu valodas un literatūras olimpiādē /R. Pastare/
-  3. vieta 3. atklātajā novada olimpiādē vācu valodā kā 3. svešvalodā /A.Lazdāne/
- atzinība valsts latviešu valodas un literatūras olimpiādē /R. Pastare/

Deniss Kukulis
- atzinība rajona vācu valodas olimpiādē /skolotāja A. Lazdāne/

Kaspars Rivars
- atzinība rajona ķīmijas olimpiādē /V. Pastare/
- 2. vieta rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/
- atzinība valsts fizikas olimpiādē /E. Bleive/

Edgars Ruskulis
- atzinība rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/

Nauris Ivanāns
- atzinība rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/

Artūrs Smirnovs
- atzinība rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/

Dace Puncule
- 3. vieta rajona meiteņu mājsaimniecības olimpiādē /A. Puncule/
- atzinība rajona meiteņu mājsaimniecības olimpiādē par mājas darbu /A.Puncule/
- sertifikāts par labi izstrādātu izstādes darbu Valsts mājturības/  mājsaimniecības olimpiādē /A. Puncule/

Lauma Lazdāne
- atzinība rajona matemātikas olimpiādē /I. Ivanova/

Māris Magdalenoks
- atzinība rajona ģeogrāfijas olimpiādē /V. Caune/

Lāsma Pauniņa
- atzinība rajona ģeogrāfijas olimpiādē /V. Caune/

Edgars Biezaitis
– 3. vieta rajona publiskās runas konkursā /A. Lazdāne/

Kristaps Ancāns
– 3. vieta rajona vizuālās mākslas olimpiādē /M. Abricka/

Zanda Kivleniece
– 2. vieta rajona matemātikas olimpiādē /I. Ivanova/

Līga Uzulnīce
- 2. vieta rajona vizuālās mākslas olimpiādē /M. Abricka/

Zane Jaunromāne
- 1. vieta rajona fizikas olimpiādē /M. Lisova/
- 1. vieta Latgales novada 4. atklātajā fizikas olimpiādē /M. Lisova/
- 3. vieta valsts fizikas olimpiādē /M. Lisova/

Vizma Mičule
– 2. vieta 3. atklātajā novada olimpiādē vācu valodā kā 3. svešvalodā /A.Lazdāne/


3. kurss 2007./2008.m.g.

Meldra Romanovska
- 3. vieta rajona angļu valodas olimpiādē / A. Verza/
- 3. vieta rajona vācu valodas olimpiādē /A. Lazdāne/
- 1. vieta rajona bioloģijas olimpiādē / I. Gāga/
- 3. vieta rajona latviešu valodas un literatūras olimpiādē /S. Kivko/
- 1. vieta rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/

Inguna Krista Anspoka
- atzinība rajona angļu valodas olimpiādē /skolotāja A. Gertmane/
- 2. vieta rajona latviešu valodas un literatūras olimpiādē /R. Pastare/

Zane Mičule
- atzinība rajona angļu valodas olimpiādē /skolotāja A. Verza/
- 3. vieta rajona kultūras vēstures olimpiādē /A. Svile/

Rita Cibule
- 1. vieta rajona vācu valodas olimpiādē /skolotāja A. Lazdāne/

Kaspars Biezaitis
- 2. vieta rajona vācu valodas olimpiādē /skolotāja V. Pīzele/
- atzinība rajona kultūras vēstures olimpiādē /A. Svile/
- 1. vieta publiskās runas konkursā /V. Pīzele/
- 2. vieta valsts publiskās runas konkursā „Dažādā pasaule un es tajā” /V. Pīzele/

Laine Naglinska
- atzinība rajona vācu valodas olimpiādē /skolotāja A. Lazdāne/

Laura Mazure
- atzinība rajona ķīmijas olimpiādē /V. Pastare/
- 3. vieta rajona biznesa ekonomisko pamatu olimpiādē /Z.Didriksone/
- 2. vieta rajona publiskās runas konkursā / S. Kivko/
- 3. vieta valsts publiskās runas konkursā „Dažādā pasaule un es tajā” /S. Kivko/

Aiga Rubine
- atzinība rajona kultūras vēstures olimpiādē /A. Svile/
- 3. vieta rajona vēstures olimpiādē /N. Pīzele/

Aigars Indrikovs
- atzinība rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/

Iļja Svetlovs
- atzinība rajona fizikas olimpiādē /E. Bleive/
- 2. vieta rajona matemātikas olimpiādē /K. Tarasova/

Pēteris Pastars
- atzinība rajona biznesa ekonomisko pamatu olimpiādē /Z. Didriksone/

Aļona Gorina
- atzinība rajona krievu valodas (kā svešvalodas) olimpiādē Līmenis B /Ž.Bogdanova/

Kristīne Karpiņeca
- atzinība rajona vēstures olimpiādē /N. Pīzele/
- 3. vieta rajona latviešu valodas un literatūras olimpiādē /R. Pastare/

Kristīne Tropa
- atzinība rajona latviešu valodas un literatūras olimpiādē /R. Pastare/
- 3. vieta valsts latviešu valodas un literatūras olimpiādē /R. Pastare/

Mārtiņš Petrāns
- 3. vieta rajona konkursā „Pazīsti savu organismu” /I. Gāga/
- 2. vieta rajona fizikas olimpiādē /M. Lisova/
- 1. vieta rajona ķīmijas olimpiādē /V. Pastare/
- atzinība valsts ķīmijas olimpiādē /V. Pastare/

Marija Skvorcova
- 2. vieta rajona ķīmijas olimpiādē /V. Pastare/

Maija Krasnā
– 2. vieta rajona kultūras vēstures olimpiādē /A. Svile/

Līga Casno
– 2. vieta rajona kultūras vēstures olimpiādē /A. Svile/

Jānis Raubiško
– 2. vieta rajona biznesa ekonomisko pamatu olimpiādē /Z. Didriksone/

Sandra Kursīte
– 1. vieta rajona vēstures olimpiādē /N. Pīzele/

Mārīte Bižāne
- 1. vieta rajona kultūras vēstures olimpiādē /A. Svile/
- atzinība rajona krievu valodas (kā svešvalodas) olimpiādē /Ž.Bogdanova/
- atzinība valsts kultūras vēstures olimpiādē /A. Svile/

Uģis Vilcāns
- 2. vieta rajona datorātrrakstīšanas konkursā /J. Erts/

Elīna Poplavska
– 2. vieta 3. atklātajā novada olimpiādē vācu valodā kā 3. svešvalodā /A.Lazdāne/

Elīna Pūdža
– labākās runātājas tituls valsts debašu turnīrā /V. Pastare/

Edgars Pastars
– JUNIOR ACHIEVEMENT – LATVIJA konkursa „Tava reklāma” uzvarētājs /Z.Didriksone/

Gunita Bivbāne
- JUNIOR ACHIEVEMENT – LATVIJA konkursa „Tava reklāma” uzvarētāja /Z.Didriksone/


1. pakāpes diplomi rajona deju skatē deju kolektīviem „Dancari” /I. Broka/ un „Gaida” /G.Ivanova/

Latgales novada Debašu turnīra uzvarētāji: Linda Anspoka (11. kl.), Kristīne Tropa, Elīna Pūdža (12. kl.) /V. Pastare/


Konkursi /skolotāja I. Rožinska/

Folkloras kopa
- 1. pakāpes diploms valsts skatē 24. Vispārējiem latviešu dziesmu un deju svētkiem.
- atzinība starptautiskajā masku festivālā Rīgā.
Kolektīva sastāvs: Ligita Ludāne, Rihards Vilcāns, Rūdolfs Liepnieks, Marta Vaivode, Madara Brice, Pēteris Stafeckis, Kristaps Ancāns, Guntra Zagorska, Lāsma Mukāne
Ieva Liepniece, Oskars Pakers, Rasma Šņepste, Astrīda Beča, Zigrīda Kažemāka, Evija Usāne, Evelīna Petkeviča, Armands Zagorskis

Tradicionālās dziedāšanas sacensības „Dziesmu dziedu, kāda bija”
Marta Vaivode - 2. vieta un Dižās dziedātājas tituls valstī;
Lāsma Mukāne - 3. vieta un Dižās dziedātājas tituls valstī;

Vokālais ansamblis
1. pakāpes diploms rajona konkursā „Balsis”
2. pakāpes diploms Latgales novadā.
Inta Siliņa, Maija Prikule, Māra Vilcāne, Iluta Čača, Dagnija Brusa, Evija Usāne, Edgars Pastars, Māris Skutelis, Jānis Raubiško, Andis Livdāns

Edgars Pastars un Māris Skutelis
- 1. pakāpes diploms rajona konkursā „Balsis”.

Māris Skutelis
- 1. pakāpes diploms rajona konkursā „Balsis”,
- 1. pakāpes diploms Latgales novada konkursā „Balsis”
- 1. pakāpes diploms valsts konkursā „Balsis”

Valdis Pelšs
- 2. pakāpes diploms rajona zēnu vokālistu konkursā „Aiviekstes lakstīgalas”;

Rihards Vilcāns
- 1. pakāpes diploms rajona zēnu vokālistu konkursā „Aiviekstes lakstīgalas”;
- „Lielā balva”- valsts konkursā „Aiviekstes lakstīgalas”.

PVĢ jauktais koris
- 1. pakāpes diploms valsts skatē 24. Vispārējiem latviešu dziesmu un deju svētkiem.
Kora sastāvs: Valdis Pelšs, Sabīne Kurmeļova, Santa Latvele, Iluta Čača, Evita Ondzule, Jānis Raubiško, Jānis Livdāns, Sandis Utināns, Inta Siliņa, Ilze Gžibovska, Alise Dudareva, Sergejs Skobeļevs, Agnese Broka, Lāsma Jakimova, Sarmīte Pelša, Ieva Pakere, Madara Pastare, Daiga Lindiša, Andis Livdāns, Olga Džeriņa, Agrita Struka, Jekaterina Mazajeva, Dagnija Brusa, Olga Jermakova, Ilze Bojāre, Ieva Sporāne, Sintija Upeniece, Māra Vilcāne, Sandra Kursīte, Maija Prikule, Ligita Ludāne, Evija Usāne, Pēteris Stafeckis, Māris Skutelis, Edgars Pastars, Rihards Vilcāns

VIA „D- Light”
- 2. pakāpes diploms Latvijas VIA konkursā.
Grupas sastāvs: Jānis Raubiško, Jānis Eglītis, Armands Zagorskis, Andrievs Jakovels

Latviešu tautas dziesmu sacīkste „Lakstīgala”
- 2. vieta rajona konkursā.
Komandas sastāvs: Evija Usāne, Marta Vaivode, Rihars Vilcāns, Lāsma Mukāne, Ieva Liepniece



  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Agris, Agrita
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster