PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
Panākumi mācību priekšmetu olimpiādēs
2004./2005.m.g. mācību priekšmetu olimpiādes
 

Konkursā “Do-re-mi”

Atzinību izcīnīja VIA “GREEN NOVICE” (Alvis Bernāns, Vitālijs Piskunovs, Raimonds Serdants, Aleksandrs Starovoitovs, Laura Strode, Irita Skurule), skolotāja Ilze Rožinska


Muzikālajā konkursā “Aiviekstes Lakstīgalas-05”
Atzinību izcīnīja Juris Vucāns (3.A), skolotāja Ilze Rožinska


Valsts kultūras vēstures olimpiādē
Atzinību izcīnīja Inese Šņepste (3.K), skolotāja Anna Svile


Valsts zinātniski pētniecisko darbu skatē
1. pakāpes diplomu izcīnīja Kristīne Klibais (2.H), skolotāja Anita Lazdāne

Valsts vizuālās mākslas olimpiādē
3. vietu izcīnīja Kristīne Samsi (1.B), skolotāja Marianna Abricka

Latgales novada 1. atklātā fizikas olimpiāde 8. - 11. klasēm

1. vietu izcīnīja Aleksandrs Kaļinovs (1.D)
2. vieta izcīnīja Aija Spūle (1.D)
3. vieta izcīnīja Santa Valaine (1.D), Aleksandrs Starovoitovs (2.D)
Atzinība izcīnīja Deniss Osetrovs (1.D), Atis Šņepsts (2.D)

Valsts latviešu valodas un literatūras olimpiādē
2. vietu izcīnīja Kitija Balcare (3.H), skolotāja Regīna Pastare


Valsts ķīmijas olimpiādē
atzinību izcīnīja Jānis Timošenko (3.D), skolotāja Valentīna Pastare


Valsts 55. fizikas olimpiādē
1. vietu izcīnīja Andrejs Sabanskis (2.D), skolotāja Eleonora Bleive
3. vietu izcīnīja Jānis Timošenko (3.D), skolotāja Eleonora Bleive


Rajona vizuālās mākslas olimpiādē
1. vietu izcīnīja Kristīne Samsi (1.B)
2. vietu izcīnīja Aigars Ondzulis (2.D), Madara Mediņa (2.D)
3. vietu izcīnīja Jeļena Solovjova (1.D)


Valsts biznesa ekonomisko pamatu olimpiādē
2. vietu izcīnīja Jānis Timošenko (3.D), skolotāja Zenta Didriksone


Valsts vēstures olimpiādē
Atzinību izcīnīja Jānis Timošenko (3.D), skolotāja Natālija Pīzele


Valsts matemātikas olimpiādē
Atzinību izcīnīja Jānis Timošenko (3.D), skolotāja Ligita Pauniņa Atzinību izcīnīja Andrejs Sabanskis (2.D), skolotāja Anna Ļeonova


Rajona ģeogrāfijas olimpiādē
1. vietu ieguva Edmunds Vaivods (3.Kdat)
atzinību ieguva Guna Logina (1.H), Olga Stepanova (3.D)


Rajona kultūras vēstures olimpiādē
1. vietu ieguva Jolanta Jonāne (3.D)
2. vietu ieguva Inese Šņepste (3.k)
3. vietu ieguva Aigars Strods (3.D)
atzinību ieguva Kitija Balcare (3.h)


Rajona latviešu valodas un literatūras olimpiādē
1. vietu ieguva Kitija Balcare (3.H)
2. vietu ieguva Guna Kozuļ-Kaža (3.D)
atzinību ieguva Līga Krasnā (3.H), Kristīne Strode (2.H)


Rajona informātikas olimpiādē
1. vietu ieguva Andrejs Sabanskis (2.D)
3. vietu ieguva Andrejs Perss (3.Kdat)
atzinību ieguva Raivis Bruzguls (2.Kdat)


Rajona vēstures olimpiādē
1. vietu ieguva Jānis Timošenko (3.D)
3. vietu ieguva Edmunds Vaivods (3.K)


Rajona matemātikas olimpiādē
1. vietu ieguva Andrejs Sabanskis (2.D), Jānis Timošenko (3.D)
2. vietu ieguva Aigars Strods (3.D), Sindijs Anspoks (3.D), Marina Timošenko (1.D), Kristīne Brice (1.K)
3. vietu ieguva Inta Litavniece (3.K)
Atzinību ieguva Elga Ivdre (1.D), Madara Ļaksa (1.D), Māris Bečs (2.D)


Rajona ķīmijas olimpiādē
1. vietu ieguva Marina Timošenko (1.D), Jānis Timošenko (3.D)
3. vietu ieguva Sindijs Anspoks (3.D), Andrejs Sabanskis (2.D)
Atzinību ieguva Oksana Kirsanova (3.D), Elga Ivdre (1.D), Deniss Osetrovs (1.D)


Rajona politikas zinību olimpiādē
2. vietu ieguva Kitija Balcare (3.H)


Rajona fizikas olimpiādē
1. vietu ieguva Marina Timošenko (1.D), Andrejs Sabanskis (2.D), Jānis Timošenko (3.D)
2. vietu ieguva Aleksandrs Kaļinovs (1.D)
3. vietu ieguva Aigars Caics (1.D)
Atzinību ieguva Maira Pastare (1.D), Deniss Osetrovs (1.D), Aija Spūle (1.D), Santa Valaine (1.D), Aigars Strods (3.D)


Rajona biznesa ekonomisko pamatu olimpiādē
1. vietu ieguva Jānis Timošenko (3.D)
3. vietu ieguva Guna Kozuļ-Kaža (3.D), Andrejs Sabanskis (2.D)
Atzinību ieguva Sindijs Anspoks (3.D)


Rajona angļu valodas olimpiādē
1. vietu ieguva Guna Kozuļ–Kaža (3.D) un Inna Mogutova (3.D)
2. vietu ieguva Austris Čingulis (3.A)
Atzinību ieguva Jānis Timošenko (3.D)


Rajona vācu valodas olimpiādē
1. vietu ieguva Jānis Timošenko (3.D)
2. vietu ieguva Inna Morgutova (3.D)
3. vietu ieguva Sindijs Anspoks (3.D) un Guna Kozuļ–Kaža (3.D)
Atzinību ieguva Stella Stičinska (2.H)

... ar to mēs viņus arī apsveicam! Viņi sen jau to bija pelnījuši


  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Agris, Agrita
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster