PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
Panākumi mācību priekšmetu olimpiādēs
2003./2004.m.g. mācību priekšmetu olimpiādes
Latvijas 28. skolēnu zinātniskā konference
Zelta diploms - Dace Čodare (3.H)
Sudraba diploms - Antra Ivanāne (2.H)



Valsts 31. atklātajā matemātikas olimpiādē
2. vietu ieguva Andrejs Sabanskis (1.D) un Jānis Timošenko (2.D)
3. vietu ieguva Sindijs Anspoks (2.D)



Valsts atklātajā ķīmijas olimpiādē
3. vietu ieguva Andrejs Sabanskis (1.D) un Sindijs Anspoks (2.D)
atzinību ieguva Oksana Kirsanova (2.D) un Jānis Sīlis (3.D)


Valsts 54. fizikas olimpiādē
2. vietu ieguva Andrejs Sabanskis (1.D)
3. vietu ieguva Jānis Timošenko (2.D)


Sabiedrības par atklārtību Delna rīkotais eseju konkurss
atzinību ieguva Kitja Balcare (2.H)


Valsts 54. matemātikas olimpiādē
3. vietu ieguva Jānis Timošenko (2.D)


Latviešu valodas rajona olimpiādē
1. vietu ieguva Guna Kozuļ–Kaža (2.D), Jānis Timošenko (2.D)
2. vietu ieguva Elīna Ivanova (3.B)
Atzinību ieguva Kitija Balcare (2.H), Olga Rastopčina (3.H) un Rasma Starikova (3.H).


Matemātikas rajona olimpiādē
1. vietu ieguva Jānis Timošenko (2.D)
2. vietu ieguva Māris Bečs (1.D), Andrejs Sabanskis (1.D), Aigars Strods (2.D), Zane Grigale (3.D)
3. vietu ieguva Aigars Ondzulis (1.D), Inta Litavniece (2.K), Maija Kvedere (3.Dt)
Atzinību ieguva Edijs Pastars (1.H), Juris Bulmeisters (3.A), Laura Koroševska (3.Dt) un Kristīne Upeniece (3.D).


Valsts 34. vācu valodas olimpiādē
Atzinību ieguva Jānis Timošenko (2.D).


Informātikas rajona olimpiādē
2. vietu ieguva Kaspars Aleksejevs (3.Dat) un Andrejs Sabanskis (1.D)


Ķīmijas rajona olimpiādē
1. vietu ieguva Sindijs Anspoks (2.D) un Jānis Sīlis (3.D)
2. vietu ieguva Andrejs Sabanskis (1.D), Jānis Timošenko (2.D) un Juris Bulmesters (3.A)
Atzinību ieguva Māris Bečs (1.D), Oksana Kirsanova (2.D) un Aigars Strods (2.D).


Fizikas rajona olimpiādē
1. vietu ieguva Andrejs Sabanskis (1.D) un Jānis Timošenko (2.D)
3. vietu ieguva Valdis Vilcāns (1.D)
Atzinību ieguva Māris Bečs (1.D), Aigars Strods (2.D), Maija Kvedere (3.D).


Ģeogrāfijas rajona olimpiādē
2. vietu ieguva Jānis Timošenko (2.D) un Edmunds Vaivods (2.Dat)
Atzinību ieguva Salvis Skabs (3.D).


Biznesa ekonomisko pamatu rajona olimpiādē
1. vietu ieguva Jānis Timošenko (2.D)
2. vietu ieguva Andris Uzulevičs (3.B)
3. vietu ieguva Māris Jermolajevs (3.D)
Atzinību ieguva Sindijs Anspoks (2.D), Edmunds Vaivods (2.Dat).


Bioloģijas rajona olimpiādē
3. vietu ieguva Guna Kozuļ-Kaža (2.D), Jānis Timošenko (2.D)
Atzinību ieguva Zane Grigale (3.D).


Angļu valodas rajona olimpiādē
2. vietu ieguva Dace Čodare (3.B),
3. vietu ieguva Olga Rastopčina (3.H),
Atzinību ieguva Kaspars Aleksejevs (3.Dt), Inna Mogutova (2.D), Aigars Strods (2.D) un Jānis Timošenko (2.D).


Vācu valodas rajona olimpiādē
1. vietu ieguva Jānis Timošenko (2.D),
2. vietu ieguva Dace Čodare (3.B),
3. vietu ieguva Guna Kozuļ-Kaža (2.D), Inna Mogutova (2.D), Iveta Daukšte (2.D),
Atzinību ieguva Ingrīda Brice (3.H).

... ar to mēs viņus arī apsveicam! Viņi sen jau to bija pelnījuši


  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Aleksandrs, Doloresa
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster