PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
Panākumi mācību priekšmetu olimpiādēs
2002./2003.m.g. mācību priekšmetu olimpiādes
Latvijas Republikas 16. informātikas olimpiādē
Atzinību ieguva Jānis Elsts (3.D).
 
Valsts matemātikas olimpiādē
2. vietu ieguva Jānis Timošenko (1.D),
3. vietu ieguva Juta Martinova (3.D),
Atzinību ieguva Zigmārs Strods (3.D).


Atklātajā ķīmijas olimpiādē
3. vietu ieguva Jānis Timošenko no 1D.


Rajona informātikas olimpiādē
1. vietu ieguva Jānis Elsts (3.D),
3. vietu ieguva Kaspars Aleksejevs (2.Dt),
Atzinību ieguva Maksims Tarasovs (3.D).


Rajona politikas zinību olimpiādē
2. vietu ieguva Juta Martinova (3.D).



Rajona latviešu valodas un literatūras olimpiādē
1. vietu ieguva Maija Čingule (3.H),
2. vietu ieguva Zigmārs Strods(3.D),
3. vietu ieguva Jānis Elsts (3.D),
Atzinību ieguva Elīna Ivanova (2.B) un Juta Martinova (3.D).


Rajona matemātikas olimpiādē
1. vietu ieguva Jānis Timošenko (1.D),
2. vietu ieguva Sindijs Anspoks (1.D), Zane Grigale (2.D), Juta Martinova (3.D) un Zigmārs Strods (3.D),
3. vietu ieguva Jānis Ivdris (3.D) un Andrejs Piskunovs (3.D),
Atzinību ieguva Juris Bulmesters (2.A), Salvis Skabs (2.D), Kristīne Upeniece (2.D), Jānis Elsts (3.D) un Artūrs Slūka (3.D).


Rajona ķīmijas olimpiādē
1. vietu ieguva Jānis Sīlis (2.D),
2. vietu ieguva Jānis Timošenko (1.D) un Juris Vanags (3.D),
3. vietu ieguva Sindijs Anspoks (1.D), Andrejs Jubels (2.D) un Zigmārs Strods,
Atzinību ieguva Jānis Micāns (3.D) un Eita Poplavska (3.D).


Rajona fizikas olimpiādē
1. vietu ieguva Jānis Timošenko (1.D), Jānis Sīlis (2.D) un Jānis Elsts (3.D),
2. vietu ieguva Aivars Kļavinskis (1.D), Armands Doļģis (1.D), Zigmārs Strods (3.D),
3. vietu ieguva Aigars Strods (1.D) un Guntars Trokša (2.D),
Atzinību ieguva Juris Zīmelis (1.D).


Rajona ekonomikas olimpiādē
1. vietu ieguva Jānis Micāns (3.D),
Atzinību ieguva Maija Kvedere (2.Dt) un Māris Jermolajevs (2.D).


Rajona vācu valodas olimpiādē
2. vietu ieguva Jānis Timošenko (1.D) un Juta Martinova (3.D),
3. vietu ieguva Zigmārs Strods (3D),
Atzinību ieguva Inna Mogutova (1.D), Dace Čodare (2.B) un Jānis Elsts (3.D).


Rajona angļu valodas olimpiādē
1. vietu ieguva Jānis Elsts (3D),
2. vietu ieguva Zigmārs Strods (3D),
3. vietu ieguva Juta Martinova (3D),
Atzinību ieguva Dace Čodare (2B) un Olga Rastopčina (2.H).

... ar to mēs viņus arī apsveicam! Viņi sen jau to bija pelnījuši


  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Aldis, Aldris, Alfons
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster