PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
Panākumi mācību priekšmetu olimpiādēs
2000./2001.m.g. mācību priekšmetu olimpiādes
Valsts atklātajā matemātikas olimpiādē
2. vietu izcīnīja Nauris Grigals (3.D) (skolotāja Ligita Pauniņa)

Valsts fizikas olimpiādē
atzinību izcīnīja Nauris Grigals (3.D) (skolotāja Eleonora Bleive).

Valsts vizuālās mākslas olimpiādē
2. vietuizcīnīja Dana Voronkina (3.H) (skolotāja Marianna Abricka).

Valsts matemātikas olimpiādē
2. vietu izcīnīja Nauris Grigals (3.D) (skolotāja Ligita Pauniņa),
3. vietu izcīnīja Juta Matrinova (1.D) (skolotāja Anna Ļeonova).

Valsts biznesa ekonomisko pamatu olimpiādē
atzinību izcīnīja Raivis Znotiņš (3.D) (skolotāja Elita Jermolajeva).

Atklātā krievu valodas olimpiādē
1. vietu ieguva Diāna Babčuka (3D), Irina Višņakova (3D), Anna Osterova (3V), Alla Ribakova (2H), Ņina Stepanova (2D).

Rajona vizuālās mākslas olimpiādē
1. vietu ieguva Dana Voronkina (3.H), Jana Nesteroviča (3.D),
3. vietu  ieguva Viktorija Bižāne (3.H), Zane Krasnā (2.D), Kristīne Lukjanska (3.K).

Rajona latviešu valodas olimpiādē
3. vietu ieguva Zane Krasnā (2.D), Sigita Soprovska (3.H),
atzinību  ieguva Anna Briška (3.D), Linda Ivanova (3.D), Inga Lakševica (2.H).

Rajona ģeogrāfijas olimpiādē
1. vietu ieguva Ivars Soms (3.D),
3. vietu  ieguva Līga Kļavinska (2.H),
atzinību ieguva Inese Berga (2.H), Agnese Lakševica (3.D).

Rajona informātikas olimpiādē
2. vietu ieguva Nauris Grigals (3.D),
atzinību ieguva Maksims Tarasovs (1.D)

Rajona ķīmijas olimpiādē
1. vietu ieguva Raivis Znotiņš (3.D), Juris Vanags (1.D),
2. vietu  ieguva Zigmārs Stods (1.D), Juta Martinova (1.D),
atzinību ieguva Diāna Babčuka (3.D).

Rajona ekonomikas olimpiādē
1. vietu ieguva Raivis Znotiņš (3.D), 
2. vietu ieguva Agnese Lakševica (3.D), 
3. vietu ieguva Aigars Znotiņš (3.V).

Rajona matemātikas olimpiādē
1. vietu ieguva Nauris Grigals (3.D), Līga Kļavinska (2.H),
2. vietu ieguva Juta Martinova (1.D), Raivis Znotiņš (3.D), 
3. vietu  ieguva Katerina Tarasova (1.D), Zigmārs Strods (1.D), Lauris Repša (3.K),
atzinību ieguva Marina Timohova (1.B), Zane Krasnā (2.D).

Rajona fizikas olimpiādē
2. vietu ieguva Nauris Grigals(3.D), 
3. vietu  ieguva Raivis Jurāns(3.D),
atzinību ieguva Žanis Jesko(2.D), Jānis Elsts(1.D).

... ar to mēs viņus arī apsveicam! Viņi sen jau to bija pelnījuši


  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Agris, Agrita
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster