PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
PVĢ

"PVĢ sportisti rullē!"

Preiļu Valsts ģimnāzijas skrējēju komanda 10. oktobrī piedalījās Jēkabpilī krosa sacensībās, kurās tika izcīnītas tiesības piedalīties pasaules krosa čempionātā skolniekiem, kas nākošajā gadā notiks Francijas pilsētā Lionā.

Šī jau bija otrā reize, kad PVĢ komanda startēja līdzīgās sacensības. Zināšanai, ka pirmajā reizē PVĢ komandai izdevās izcīnīt tiesības piedalīties pasaules čempionātā krosā skolniekiem finālā, kas tajā gadā risinājās tepat Latvijā.

Šoreiz mērķi bija pieticīgāki. Galvenais bija piedalīties un krāt pieredzi. Komandā startēja Māris Bečs, Aldis Dzenis, Renārs Valdonis, Jurģis Vaivods, Jānis Klindžāns un Igors Manuilovs. 5,5 km garajā distancē PVĢ komandai izdevās izcīnīt ceturto vietu, tikai astoņus punkts zaudējot trešās vietas ieguvējai – Zilupes vidusskolai.

Ņemot vērā, ka komandā startējušos nevar uzskatīt par sportistiem, kuru specializācija ir vidējās un garās distances, sasniegtais komandas rezultāts ir “pieklājīgs” un skrējēju iespējām atbilstošs. Individuāli labāko rezultātu sasniedza pašreizējais komandas līderis Māris Bečs (20,37 min), bet tikai divas sekundes viņam zaudēja Jānis Klindžāns (20,39 min). Trešais labākais bija Aldis Dzenis (20,56 min). Pārējie komandas dalībnieki distancē sasniedza sekojošus rezultātus: Jurģis Vaivods (21,25 min), Igors Manuilovs (21,30 min), Renārs Valdonis (23,07 min).


  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Daila, Veronika
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster