PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
Latgales novada latviešu valodas un literatūras olimpiāde Preiļos

Latgales novada latviešu valodas un literatūras olimpiāde Preiļos

2003. gada 10. martā Preiļu Valsts ģimnāzijā notika Latgales novada latviešu valodas un literatūras olimpiāde 7. - 9. klasēm. Tajā piedalījās skolēni no Daugavpils, Rēzeknes, Balvu, Ludzas, Krāslavas un Preiļu rajona.

Pirms olimpiādes skolēnus un viņu skolotājus sveica PVĢ direktors Jānis Eglītis, Preiļu rajona IP vadītājs Andrejs Zagorskis, IP MC speciāliste Valentīna Karpušenko un Preiļu rajona latviešu valodas un literatūras skolotāju MA vadītāja Silvija Kivko.

Ģimnāzijas dziedošie audzēkņi skolotājas Ilzes Rožinskas vadībā bija sagatavojuši jauku apsveikuma koncertu. Ar dzejas vārdiem dalībniekus uzrunāja 3. kursa audzēkne Zane Pīzele. 2, 5 stundas Latgales novada labākie 7.- 9. klašu skolēni cīnījās ar sarežģītiem uzdevumiem latviešu valodā un literatūrā.

Kā atslodze pēc saspringtā darba bija ekskursija pa Preiļu pilsētas vēsturiskajām vietām skolotājas Daces Kivlenieces vadībā un darbošanās PVĢ datorcentrā skolotāja Jura Erta un laboranta Kaspara Aleksejeva vadībā.

Olimpiādes noslēgumā tika sveikti labākie no labākajiem:

7. klašu grupā 1. vietu ieguva Uģis Vaivods (Vārkavas vsk.), 2. vieta- Zanei Šmitei (Rēzeknes 5. vsk.), 3. vieta- Ilzei Plešai (Daugavpils 12. vsk.) un Jūlijai Goršečņikovai (Eglaines psk.), atzinība- Meldrai Romanovskai (Preiļu 1. psk.);

8. klašu grupā 1. vietu ieguva Grieta Dzergača (Rēzeknes 5. vsk.), 2. vieta- Kristīnei Ančupānei (Rēzeknes 5. vsk.), 3. vieta- Guntai Kursišai (Saskaņas psk.) un Jānim Supem (Balvu pils. ģimn.), atzinība- Laurai Kozlovai (Ludzas pils.ģimn.);

9. klašu grupā 1. vietu ieguva Jekaterina Lule (Dagdas vsk.), 2. vieta- Sandrai Pozņakai (Daugavpils 1. ģimn.), 3. vieta- Ilzei Streļčai (Rēzeknes 5. vsk.) un Aivim Romančukam (Maltas 1. vsk.), atzinība- Stellai Stočinskai (Preiļu 1. psk.).

Skatāmi daži momenti no uzvarētāju apbalvošanas..

Preiļu rajona latviešu valodas un literatūras MA vadītāja Silvija Kivko.

  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Gunārs, Vladimirs, Gunis
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster