PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
Homora vakars PVĢ

Humora (jeb Joku vakars) PVĢ

Vai kāds teica, ka PVĢ nav jautrības? Mums jautrība ir katru dienu. Viss mācību process ir kā viena liela jautrība. Vēl jo vairāk- mēs rīkojam savus humora vakarus. Tas, kā daudzi citi mūsu pasākumi, ir tradicionāls pasākums. Galvenais šī pasākuma bīdītājs bija Aleksandrs no 3.d.

Katram kursam bija jāizlozē tēma, par kuru tiks veikta televīzijas pārraide, un jāparāda tā visiem pārējiem skatītājiem zālē! Smieklīgi savā ziņā bija visi pasākumi, bet divi izcēlās. Viens no tiem bija 2.h kundzīte, kuru apturējis kārtīgs latviešu policists. Visvairāk jautrības radīja galvenās varones atveidotāja Elza- tas ir talants. Otrs veiksmīgākais jebšu smieklīgākais gabals bija meksikāņi un viņu kaislības ziepenēs. Viņu ādās iejutās 3.h kursa pasākumu veidošanas speciālisti. Nepārprotama bija gan aktierspēle gan situāciju atbilstība. Šķiet pirmo reizi (cik es zinu) PVĢ vēsturē uz skatuves tika dzemdēts bērns, zaudēta un atgūta atmiņa- viss tas, ko ikdienā varam redzēt TV.

Humora vakaram asumu deva divu jauniešu grupu: "Soap opera" un "Green novice" uzstāšanās. Pirmā publiku izklaidēja ar savu mūziku, bet otrā grupa izpildīja vairākas jau mums un visai pasaulei labi zināmas kompozīcijas. Par publikas sajūsmu pat nav vērts rakstīt- tā kā vienmēr bija milzīga. Dažviet uzspēlēti, bet pārsvarā no sirds skatītāji, kuri, starp citu, bija ne tikai no PVĢ, aplaudēja, svilpa un dziedāja līdzi jaunajiem māksliniekiem. Pēc koncerta PVĢ rībināja diskotēka, ko šoreiz spēlēja absolvents Jānis Bernāns. Stilīga mūzika, forša gaisotne un daudz cilvēku- tās bija lietas, kas raksturo tusiņu PVĢ 03.04.2003.

Ciao


  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Sabīne, Sarma, Klaudijs
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster