PVG

Top.LV

LV     LV

Jaunumi

Arhīvs

Izglītība

Absolventi

Serviss

Atsauksmes

--> --> -->
  Par PVĢ
  Uzņemšana
    Virtuālā PVĢ
    E-klase
    Uzdevumi.lv
    StartIT.lv
    Pasākumu plāns
    PVĢ bibliotēka
    PVĢ panākumi
    Tradīcijas
    Parlaments
    Skolas projekti
    Skolēnu projekti
    PVĢ avīze
    Bildes
    Stundu saraksts
    Mācību materiāli
    Labā prakse
  Datorlapa
  Preiļu bibliotēka
  Preili.lv
  Dažādas vietnes
  Latvija un ES
    Ģimnaziādes
    Atklātā olimpiāde
  Konkurss Krauklīts
Saules aktivitāte PVĢ Solis
Projekts SOLIS
  0 W/m2

  Meklēt
  Sūtīt SMS
LMT   TELE2   Bite
 
  Apmeklētāji
  
 
Debašu turnīrs ...

Skolā debates aizsāka ķīmijas skolotāja Valentīna Pastare. Protams, tika noorganizēts arī debašu turnīrs. Tajā piedalījās četras komandas, kuras pārstāvēja 2.k, 2.d, 2.h, 2.v kursu. Mūsu komandai (2.k) bija trīs uzvaras, pārējām pa vienai.

Vispār jau nebija paredzēts piedalīties šajā debašu turnīrā, bet skolotāja Pastare pierunāja Inesi Slūku, kas savukārt pārliecināja mūs abas ar Ingu piedalīties. Pirmajā reizē, protams, bija nedaudz nedroši, uztraukums, bet pēdējā jau bijām pārliecinātas par savu uzvaru.

Debatēšana notika pēc stundām. Debatēja divas komandas, tiesāja skolotāja Pastare un neizpalika, protams, arī skatītāji jeb līdzjutēji. Pāri reižu debates noskatījās arī direktors un skolotāji. Vispār debatēt par tēmu ‘’Vai vidusskolēni skatās ziepju operas,’’ bija interesanti. Bija dažādi argumenti un kritēriji. Ja pašā pirmajā izvērsās saruna par grāmatu un ziepju operām, bet nākošajās jau parādījās internets, par kā lietderīgumu mēģināja pārliecināt 2.D komanda 2.h kursa komandu. Vai nu pateicoties internetam, vai nu kam citam, bet 2.d kursa komanda uzvarēja. Labi turējās arī 2.V kursa komandas puiši, tomēr viņi nez kāpēc neieradās uz pēdējo turnīra kārtu, līdz ar ko 2.kh meitenes svinēja uzvaru. Skolotāja Pastare tiesāja diezgan stingri un nevienu nesaudzēja ar savu kritiku. Pēc spēles viņa norādīja uz kļūdām, paslavēja vai gluži otrādi nedaudz nopēla. Pašlaik visas komandas gatavojas novada turnīram par tēmu “Vai grāmata ir vērtīgāka par datoru”. Protams šīs debates būs jau grūtākas un nopietnākas. Tāpēc, lai labāk sagatavotos debatēm, katra kursa komanda debatēs savā starpā.

Gunta Gorožniece.


  Bilžu galerija
Bilžu galerija
  Vārda dienas
Rodrigo, Rauls
© Alex
Rakstīt PVG         Lietot kā sākumlapu         Saglabāt saiti
Webmaster