c |  v | v | c | j | c

Skaistumkopšana

 Pēdējos gados pasaulē lielākais skaistumkopšanas bums – šokolādes procedūras nu jau kādu laiku ir pieejamas arī Latvijā.
Šokolāde satur organismam svarīgus mikroelementus — dzelzi, kalciju, magniju un vitamīnus A, B1, C, D un E. Augstas kvalitātes tīrā šokolādē arī taukvielas ir draudzīgas cilvēka organismam un nesatur holesterīnu, līdz ar to neaizsprosto asinsvadus.
Lēnām arī Latvijas auditoriju iekaro šokolādes masāžas. Arī tās laikā šokolādes ietekme uz cilvēku ir nomierinoša, atslābinoša, uzsvars tie likts uz endorfīna jeb tā saucamā laimes hormona izstrādāšanos, ne tikai uz smaržu un masiera roku veiklību. Speciālisti saka, ka šokolādes masāža vienlaikus ir arī mikropīlings ādai, jo tās esence satur mazus kakao graudiņus, kurus pat nejūt. Procedūra lieliski izlīdzina arī mīmikas krunciņas, pilnīgi atbrīvojot saspringušos muskuļus. Izcila ādas kvalitāte saglabāsies ne tikai nākamajā dienā, bet vēl piecas dienas pēc procedūras. Trīs efekti — pīlings, relaksācija un apgāde ar nepieciešamajām barības vielām un mikroelementiem.

d

....................................................................2012 Darba autore: Sanita Ūzuliņa.......................................................................