Iesaku!

Filma!

"Remember me" (Atceries mani)

 

Filmas treileris:

Romantiskā drāma “Viena diena” (One Day), kas uzņemta pēc autora Deivida Nikolsa romāna, Latvijas kinoteātrus sāks iekarot no 16. decembra. Filma stāsta par sarežģītu draudzību un mīlestību 20 gadu garumā, starp diviem cilvēkiem ar kontrastējošiem temperementiem un dzīves uzskatiem - Emmu (Anna Heteveja) un Deksteru (Džims Stērdžess).
Viņi iepazinās 1988. gada 15. jūlijā Edinburgas Universitātes izlaiduma ballē pēc kuras abu ceļi šķīrās. Taču gadu no gada viņi tiekas reizi gadā tajā pašā datumā, lai ļautos kopīgiem piedzīvojumiem, priekiem, asarām, pārdzīvojumiem un dēkām. Ko gudrā un intelektuālā Emma ir atradusi sociāli pārliecinātajā, taču emocionāli nepastāvīgajā, reizēm pat seklajā Deksterā? Pie kā novedīs šī sarežģītā mīlestība? Cik ilgam laikam būs jāpaiet, lai šie divi cilvēki apjaustu, ka viss, pēc kā viņi ilgojas un meklē, ir tepat blakus.
Filmā galveno lomu atveido Džims Stērdžess un visiem labi zināmā amerikāņu aktrise Anna Heteveja. Filmas režisore: Lone Šērfiga (Lone Scherfig)

Filmas treileris:

© Dāvis Ondzulis | 2012