Āda ir ķermeņa ārējais apvalks. Uz to iedarbojas apkārtējā vide – aukstums, karstums, mitrums. Tādēļ āda ir pienācīgi jākopj un jārūpējas par to. Bez kosmētikas lietošanas ikdienā, mēs ,protams, iztikt nevaram, tā ir vajadzīga mērenā daudzumā, bet ne pārlieku daudz.

Nevienai mūsdienīgai meitenei nevajadzētu censties līdzināties žurnālos un televīzijā redzamajām modēm. Meitenēm ir jāsaprot, ka viens no galvenajiem iemesliem kāpēc modeles un aktrises tik labi izskatās attēlos un uz ekrāna, ir tehniski triki, īpašs apgaismojums un grims, un, ka bez tā visa viņas var izskatīties tāda, ka tev ne prāta nenāks viņas apskaust. Būt tādai kāda esi, mīlēt sevi un būt saskaņā ar sevi ir galvenais veids, kā padarīt pievilcīgu gan savu izskatu, gan domāšanas veidu.

Kāda āriene tev ir, ar tādu tev ir jādzīvo, padarot to cik iespējams pievilcīgu un cenšoties pat savus trūkumus pārvērst priekšrocībās. Katrs no mums ir atšķirīgs, un tieši šīs atšķirības ir tās, kas padara mūs par unikālām un vērtīgām personībām. Atmet visus prātojumus, kāda tu gribētu izskatīties. Mācies mīlēt sevi tādu, kāda tu esi.