Jaunumi


Sandis un nākotnes plāni

Masu medijos parādījās informācija, ka Ozoliņš nākamajā sezonā varētu pārstāvēt KHL klubu Magņitogorskas «Metallurg», kas latviešu aizsargam esot piedāvājis līgumu par trim miljoniem ASV dolāru gadā un abas puses mutiski vienojušās.

«Esmu redzējis šo informāciju. Ziniet, katru gadu parādās visādas ziņas par manu pāriešanu un tā jau ir ierasta lieta,» atzīst «Dinamo» komandas kapteinis. «KHL reglaments aizliedz šobrīd runāt par pārejām, tas nav iespējams.»

«Pagaidām par savu nākotni neko nevaru pateikt. Lēmumu par to, vai turpināšu karjeru un kurā komandā to darīšu, pieņemšu tikai pēc sezonas beigām.

Sandis pašlaik ārstējas ASV

Hokeja kluba Dinamo Rīga Padomes priekšsēdētājs Juris Savickis intervijā laikrakstam Diena skaidroja, ka iespējama ir 39 gadus vecā komandas kapteiņa Sanda Ozoliņa palikšana Dinamo vēl uz vienu sezonu.

“Sandis Ozoliņš patlaban ārstējas Amerikā. Viņam ir izdarīta muguras operācija. Atbrauks, tad ar viņu runāsim un apspriedīsim iespējamo turpmāko sadarbību. Sezona Sandim nebija īpaši veiksmīga, acīmredzot bija veselības problēmas. Es gribētu, lai Sandis komandai vēl būtu noderīgs. Viņš ir ne tikai aizsargs, bet mūsu zvaigzne, kapteinis un komandas iedvesmotājs. Ja viņš būs gatavs pieņemt mūsu piedāvājumu, kas nebūs tik dāsns kā pagājušajā sezonā, tad Ozoliņš turpinās spēlēt Dinamo, norādīja Savickis.

Laikraksts Sporta Avīze nesen vēstīja, ka Ozoliņa alga šosezon esot bijusi 935 000 eiro (657 118 lati). Tāpat minēts, ka par Ozoliņu interesi izrāda Magņitogorskas Metallurg, kuri būtu gatavi maksāt trīs miljonus ASV dolāru.

Pieredzējušais aizsargs, kurš 3.augustā svinēs 40.dzimšanas dienu, regulārajā sezonā laukumā devās 50 spēlēs (10+10), bet septiņos play-off mačos guva vienus vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.